VIDEO Škriniarov exspoluhráč búra internet: Kreatívna penalta sa skončila úplným trapasom

Mauro Icardi (v popredí)Mauro Icardi (v popredí) Zdroj: SITA/dia images via AP

ISTANBUL - Kedysi patril k spoluhráčom Milana Škriniara a góly strieľal na požiadanie. Prakticky toto konštatovanie o góloch stále platí.

Mauro Icardi má 30 rokov a vyzerá byť znovu na dráhe šťastia a spokojnosti. Argentínsky ostrostrelec pôsobí v tíme Galatasaray Istanbul a s mužstvom si užíva vydarený vstup do sezóny - šesť zápasov, päť výhier, jedna remíza a prvé miesto v tabuľke pred rivalom z Fenerbahce.

Vo včerajšej dohrávke 3. kola Super Lig sa Galatasaray predstavil na ihrisku Istanbulsporu a v 37. minúte dostal výhodu pokutového kopu za stavu 0:0. Postavil sa k nej Kerem Akturkoglu, jeden z lídrov tureckého giganta, ale penaltu zahral nezvyčajným spôsobom.

Loptu prihral Icardimu, lenže čo čert nechcel, 30-ročný rodák z Rosaria maximálne spackal svoju príležitosť. Namiesto toho, aby rozvlnil sieť, ani len netrafil bránu. Všetko si, našťastie pre neho, vynahradil o päť minút, keď zabezpečil Galatasarayu trojbodový zápis umiestnenou strelou k žrdi.

Viac o téme: Galatasaray Istanbul Mauro Icardi Super Lig Istanbulspor Kerem Arturkoglu
  • Zdroj: Športky