VIDEO Weiss velebil hviezdu Slovana: Vyčnieva o triedu nad všetkými, má pripravenú novú zmluvu

Tréner Slovana Vladimír Weiss staršíTréner Slovana Vladimír Weiss starší Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

TRNAVA - Futbalisti Slovana Bratislava zvíťazili v nedeľnom derby v rámci 11. kola Niké ligy na ihrisku Spartaka Trnava 2:1 a vyšvihli sa na čelo tabuľky.

Úradujúci majster natiahol víťaznú šnúru vo všetkých súťažiach na osem stretnutí a vedie ligu pred AS Trenčín, s ktorým má na konte rovnaký počet 23 bodov, ale odohral o zápas menej. Trnava figuruje na šiestom mieste.

"Bol to remízový zápas, ktorý rozhodol exportný gól Lovata. V prvom polčase hrali obe mužstvá zrkadlovo, nebol to pekný futbal. Chceli sme v polčase zmeniť rozostavenie, lebo Slovan nás v niektorých situáciách ´prehrával´. Dnes sme neboli kvalitní, nikto z hráčov to nezobral na seba a preto sme prehrali," uviedol po najslávnejšom slovenskom derby tréner Spartaku Michal Gašparík.

Weiss velebil Čavriča

Tréner Slovana Vladimír Weiss po cennom triumfe na pôde úhlavného rivala vyzdvihol výkon Čavriča: "Výborný zápas. Prvý polčas bol taktický, hralo sa zrkadlo. Po zmene strán sme však boli futbalovejší. Mali sme viac šancí ako domáci, hrali sme disciplinovane. Mali sme vo svojom strede Čavriča, ktorý vyčnieva o triedu nad všetkými, hoci mal v týždni problémy s kolenom. Je nielen výborný futbalista, ale aj človek. Má pripravenú novú zmluvu a verím, že zostane v klube."

Viac o téme: Vladimír Weiss FC Spartak Trnava ŠK Slovan Bratislava Michal Gašparík Alexandar Čavrič
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: TASR/Lukáš Grinaj
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy