Juventus sa spasil v závere nadstavenia: Duda ani Suslov nedokázali odvrátiť najtesnejšiu prehru

Hráči Juventusu Turín oslavujú gólHráči Juventusu Turín oslavujú gól Zdroj: SITA/AP/Marco Alpozzi/Lapresse

TURÍN - Futbalisti Juventusu Turín vyhrali v stretnutí 10. kola talianskej Serie A nad Hellasom Verona 1:0.

Priebežne sa tak dostali na čelo tabuľky o bod pred Inter Miláno, ktorý má zápas k dobru. V drese Hellasu odohral celý zápas slovenský stredopoliar Ondrej Duda, jeho krajan Tomáš Suslov nastúpil v 73. minúte. Verona je šestnásta. O triumfe Juventusu rozhodol v 97. minúte Andrea Cambiaso.

Hráči FC Turín zaznamenali po piatich zápasoch plný bodový zisk, keď zvíťazili na trávniku US Lecce 1:0. O jediný gól stretnutia sa postaral v 41. minúte obranca Alessandro Buongiorno. Domáci nezvíťazili už štyri duely v rade.

Sassuolo remizovalo doma s Bolognou 1:1 a už štyri kolá čaká na triumf. Pre Bolognu to bola už šiesta remíza v prebiehajúcom ligovom ročníku.