VIDEO Gólová akcia, za akú by sa nehanbil ani Messi: Neskutočné, čo predviedla trnavská hviezda

Hráči Spartaka Trnava oslavujúci gól v TrenčíneHráči Spartaka Trnava oslavujúci gól v Trenčíne Zdroj: TASR/Radovan Stoklasa

TRENČÍN - AS Trenčín prehral v nedeľňajšom zápase 12. kola Niké ligy so Spartakom Trnava 2:3.

Trnavčania sa dostali do vedenia v 15. minúte, keď dostal Azango loptu do siete aj s prispením teču. Za domácich však dvakrát skóroval Eynel Soares a Trenčania sa v úvode druhého polčasu dostali bližšie ku trom bodom. Trnavčania sa však nezlomili.

Nerozhodný stav zariadil v 62. minúte štvrťhodinu po príchode na trávnik bývalý kapitán Trenčanov Filip Bainovič a víťazný gól dal výborne hrajúci Philip Azango.

Ten v 77. minúte predviedol skvelú individuálnu akciu zakončenú presnou strelou z uhla, ktorá vystrelila Spartaku cenné tri body. Azango sa stal hrdinom duelu a jeho gól stojí za pozretie.

Viac o téme: FC Spartak Trnava Slovensko AS Trenčín Philip Azango Niké liga
  • Zdroj: TASR, Športky