VIDEO Famózny gól Roba Boženíka: Exkluzívny volej do siete, potom však zmeravel

Róbert Boženík (vpravo) počas zápasu portugalskej ligy Róbert Boženík (vpravo) počas zápasu portugalskej ligy Zdroj: Profimedia

PORTO - Slovenský futbalový reprezentant Róbert Boženík si na svoje konto v drese Boavista Porto mohol pripísať ďalší skvelý gólový zásah, ale VAR bol proti.

Rodák z Terchovej sa presadil v pondelkovom ligovom zápase medzi Boavistou Porto a Sportingom Lisabon, keď v 77. minúte po veľmi peknom voleji vyrovnával na 1:1.

Systém VAR však kvôli ofsajdu zrušil gól slovenského útočníka, pričom Sporting o pár minút neskôr poslal Pedro Goncalves do vedenia 2:0. Pred ním sa presadil Geny Catamo, takže tri body si nakoniec odviezli hostia do Lisabonu. Boženík zažíva vydarenú sezónu, keď v úvodných deviatich kolách strelil päť gólov. Verme, že si formu prenesie aj do národného tímu.

Viac o téme: Portugalsko Slovensko Róbert Boženík Boavista FC
  • Zdroj: Športky