VIDEO Tento kiks si nedá za klobúk: Bratislavský rodák dokonale namazal súperovi na gól

Brankár Leverkusenu Lukáš HrádeckýBrankár Leverkusenu Lukáš Hrádecký Zdroj: SITA/AP/Denes Erdos

HOFFENHEIM - Bayer Leverkusen v nemeckej lige zvíťazil na pôde Hoffenheimu 3:2.

Dvoma gólmi prispel k výhre Alex Grimaldo, ktorý z časti zachránil krk svojmu spoluhráčovi z brány. Za stavu 2:0 urobil brankár Bayeru a bratislavský rodák Lukáš Hrádecký veľkú chybu v rozohrávke, ktorú dokonale využil Anton Stach. Ten ho šikovne z diaľky preloboval.

Hoffenheim za dve minúty zmazal dvojgólové manko, no v 70. minúte Grimaldo svojím druhým gólom strhol víťazstvo na stranu hostí.

"Myslím si, že v minulej sezóne by sme takýto zápas nevyhrali. Grimalda som za to pobozkal," povedal Hrádecký. Leverkusen vyťažil z úvodných desiatich zápasov 28 z možných 30 bodov.

Viac o téme: Bundesliga Lukáš Hradecký Bayer 04 Leverkusen
  • Zdroj: TASR, Športky