Emotívne chvíle v Nottinghame: Futbalový klub si uctil Johnsona, počas potlesku padol gól

Anglický futbalový klub Nottingham Forest si pripomenul tragické úmrtie hokejistu Adama JohnsonaAnglický futbalový klub Nottingham Forest si pripomenul tragické úmrtie hokejistu Adama Johnsona Zdroj: SITA/AP/Nick Potts/PA

NOTTINGHAM - Anglický futbalový klub Nottingham Forest si počas nedeľného zápasu Premier League pripomenul tragické úmrtie hokejistu Adama Johnsona, ktorý zomrel po zásahu korčuľou od protihráča.

Fanúšikovia vzdali úctu potleskom symbolicky v 47. minúte zápasu s Aston Villou, keďže práve toto číslo nosil na drese v tíme Nottingham Panthers.

Zhodou okolností práve v tejto minúte domáci hráči aj strelili gól, sieť rozvlnil Orel Magala a zavŕšil skóre duelu na 2:0. Dvadsaťdeväťročný americký hráč Nottinghamu zomrel na následky zranenia, ktoré utrpel počas zápasu britského Challenge Cupu so Sheffieldom Steelers minulý týždeň v sobotu.

"Naše myšlienky aj naďalej ovplyvňuje tragický Adamov odchod. Nikdy na neho nezabudneme," citoval Daily Mail vyjadrenie Nottinghamu Forest.

Viac o téme: Adam Johnson Nottingham Forest