VIDEO Suslov a Duda nezabránili prehre Verony, Gyömbér sa proti Sassuolu nedostal na ihrisko

Radu Dragusin zariadil triumf JanovaRadu Dragusin zariadil triumf Janova Zdroj: SITA/AP/Tano Pecoraro/LaPresse

RÍM - Futbalisti Salernitany remizovali v piatkovom zápase 12. kola talianskej Serie A na pôde Sassuola 2:2. Do stretnutia za hostí nezasiahol slovenský obranca Norbert Gyömbér, ktorý sledoval duel z lavičky náhradníkov.

Sassuolo je v tabuľke s 12 bodmi na 15. mieste, Salernitana naďalej čaká na prvý trojbodový zápis v sezóne a s piatimi bodmi jej patrí posledná 20. priečka.

Hellas Verona podľahol vo večernom stretnutí na ihrisku FC Janov 0:1 a utrpel piatu prehru za sebou. V drese zdolaného tímu hral do 63. minúty Tomáš Suslov, v 71. minúte prišiel na ihrisko jeho krajan a spoluhráč Ondrej Duda, ktorý videl v závere žltú kartu. Hellasu patrí v tabuľke 18. miesto.