Nepríjemná správa pre Nórsko aj Manchester City: Haalanda trápi stále ten istý problém

Erling Haaland po zápase s Faerskými ostrovmiErling Haaland po zápase s Faerskými ostrovmi Zdroj: SITA/AP/Lise Aserud/NTB scanpix

OSLO - Nórsky futbalista Erling Haaland si počas štvrtkového zápasu za národný tím proti Faerským ostrovom (2:0) obnovil zranenie ľavého členka.

Útočník Manchestru City nastúpil až v druhom polčase a podľa lekára Ola Sanda si v závere stretnutia podvrtol členok. Duel však dohral a zatiaľ nie je známe, aký vážny je jeho zdravotný stav.

Tréner tímu Stäle Solbakken uviedol, že ide o stále rovnaké zranenie, ktoré Haaland utrpel začiatkom novembra v 11. kole Premier League, keď City rozdrvilo Bournemouth 6:1. Nórsky kanonier vtedy vystriedal po prvom polčase. "Uvidíme, ako sa bude cítiť v ďalších dňoch," uviedol Sand podľa agentúry AP.

Nórsko čaká v nedeľu záverečný zápas A-skupiny kvalifikácie na ME 2024 na ihrisku Škótska, no už bez šance na postup. City sú na čele Premier League a po reprezentačnej prestávke ich čaká šláger proti druhému Liverpoolu.

Viac o téme: Nórsko Manchester City FC Erling Haaland