VIDEO Parádna bilancia 90 gólov: Michalovce deklasovali kosovský tím a preleteli do osemfinále

Na snímke hádzanárky Michaloviec povzbudzujú zo striedačkyNa snímke hádzanárky Michaloviec povzbudzujú zo striedačky Zdroj: TASR/František Iván

MICHALOVCE - Hádzanárky Iuventy Michalovce suverénne postúpili do osemfinále Pohára EHF. V odvetnom zápase 3. kola triumfovali nad kosovským KHF Istogu 47:18, čím nadviazali na presvedčivé víťazstvo z prvého zápasu (43:18). Oba zápasy sa odohrali v michalovskej Chemkostav aréne.

Tretie kolo Pohára EHF znamenalo stopku pre druhého slovenského zástupcu HK Duslo Šaľa, ktorý po víťazstve v prvom zápase nad chorvátskym ŽKR Belovar 30:27 v druhom podľahol o osem gólov 22:30.

 

 


Pohár EHF - 3. kolo, odveta:
KHF Istogu - Iuventa Michalovce 18:47 (11:22)
zostava a góly Iuventy: Jakubíková, Mendes De Almeidová - Klučková 8, Radovičová 7, Kowaliková 5, Palová 4, Pejovičová, Popovcová, Habánková, Soskydová, Kohuchová a Kompaniecová po 3, Wollingerová a Krivokapičová po 2, Bačenková 1, Dorszová, najviac gólov Istogu: Miljaničová 6, Limemová a Milatovičová po 4. Rozhodovali: Lošak, Novikov (obaja Ukr.), TH: 3/2 - 4/4, vylúčené: 2:3, 300 divákov.
/prvý zápas: 18:43, Iuventa postúpila/

 

 

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 6

Viac o téme: Iuventa Michalovce Pohár EHF KHF Istogu
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: TASR/František Iván
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy