VIDEO Priam neuveriteľný zásah: Hráč Manchestru United zavesil absolútny banán sezóny

Alejandro Garnacho strelil nádherný gólAlejandro Garnacho strelil nádherný gól Zdroj: SITA/AP/Jon Super

LIVERPOOL - Futbalisti Manchestru United zvíťazili v nedeľňajšom zápase 13. kola anglickej Premier league na ihrisku Everton FC 3:0.

Po treťom víťazstve po sebe poskočili na priebežnú 6. priečku, z ktorej strácajú dva body na piaty Tottenham. Everton má na predposlednom 19. mieste 4 body rovnako ako posledné Burnley.

Hostia išli do vedenia už v 3. minúte, keď sa efektnými nožničkami presadil útočník Alejandro Garnacho. Náskok favorita zvýšil v 56. minúte z penalty Marcus Rashford, skóre uzavrel v 75. minúte Anthony Martial, keď zakončil rýchlu ofenzívnu akciu.

Hráči Aston Villy zvíťazili v na ihrisku Tottenhamu Hotspur 2:1. Pre domácich to bola tretia prehra po sebe a klesli po nej na 5. miesto práve za Aston Villu. Tá doteraz nazbierala 28 bodov rovnako ako priebežne tretí Liverpool. Tottenham má 26 bodov.

Domáci viedli od 22. minúty gólom Giovaniho Lo Celsa, hostia odpovedali v nadstavenom čase prvého polčasu, keď sa hlavou presadil Pau Torres. Víťazný gól strelil po hodine hry Ollie Watkins.