VIDEO Prenádherný gól na slovenských trávnikoch: Klobúčik dole, brankár bez šance!

Vľavo hráč Trnavy Filip Bainovič a hráč Podbrezovej René Paraj počas zápasu 15. kola Niké ligyVľavo hráč Trnavy Filip Bainovič a hráč Podbrezovej René Paraj počas zápasu 15. kola Niké ligy Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

PODBREZOVÁ - Futbalisti Spartaka Trnava zvíťazili v nedeľňajšom zápase 15. kola Niké ligy na ihrisku FK Železiarne Podbrezová 2:1, keď v druhom polčase otočili z 0:1.

Domáci išli do vedenia po štvrťhodine, keď sa presadil Blahút. Spartak vyrovnal sedem minút po zmene strán, po priamom kope skóroval zblízka kanonier Ďuriš. O víťazstve hostí (1:2) rozhodol v 76. minúte z priameho kopu Filip Bainovič, ktorý predviedol famóznu kopaciu techniku. Jeho zásah môžeme určite zaradiť medzi najkrajšie góly aktuálnej sezóny.

Trnavčania si pripísali štvrtý triumf po sebe a poskočili na tretie miesto tabuľky. Na druhú Žilinu strácajú dva body, na vedúci Slovan osem.

Viac o téme: FC Spartak Trnava FK Železiarne Podbrezová Niké liga
  • Zdroj: TASR, Športky