VIDEO Videli ste už horší vlastný gól? Absolútna šialenosť, čo vyviedli spoluhráči Bénesa

Hamburgské derby Hamburgské derby "ozdobil" kurióznym vlastným gólom brankár hosťujúceho HSV Daniel Heuer Fernandes Zdroj: Reprofoto - Twitter/Livesport.cz

HAMBURG - Hamburgské derby v druhej nemeckej futbalovej lige na štadióne St. Pauli "ozdobil" kurióznym vlastným gólom brankár hosťujúceho HSV Daniel Heuer Fernandes, ktorý z bezprostrednej blízkosti napálil loptu pod brvno svojej brány.

Zápas sa skončil 2:2 a HSV sa vďaka tomu udržal s vedúcim St. Pauli v trojbodovom kontakte.

Vlastný gól, ktorý vojde do dejín miestneho derby, si Heuer Fernandes, spoluhráč slovenského reprezentanta Lászlóa Bénesa, strelil v 27. minúte. Po rozohrávke kopu od bránky nakrátko dostal od spoluhráča nie príliš podarenú prihrávku smerujúcu k bránke a v snahe skákavú loptu odkopnúť ju "zavesil" pod hornú tyč.

"Je to, samozrejme, nanič, niečo také nepotrebujete. Ale taký je futbal. Bol to maximálne nešťastný okamih, ale reakcia mužstva ukázala, že nás niečo také nepoloží," povedal tridsaťjedenročný gólman s bundesligovými skúsenosťami po prvom vlastnom góle v druhej lige, ktorým zvýšil náskok domácich na 2:0.

Jeho spoluhráči ale stretnutie dvoma zlepenými gólmi v druhej polovici vyrovnali.

Viac o téme: Hamburger SV St. Pauli Daniel Heuer Fernandes
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: Twitter/Livesport.cz
  • Zdroj: ČTK
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy