Totálna demontáž už po 21 minútach: Slovenský uragán úplne zmietol súpera

Slovenské futbalové reprezentantky do 19 rokovSlovenské futbalové reprezentantky do 19 rokov Zdroj: futbalsfz.sk

BUFTEA - Slovenské futbalové reprezentantky do 19 rokov vyhrali v druhom zápase úvodnej fázy kvalifikácie ME 2024 nad rovesníčkami z Kazachstanu 6:0.

Do vedenia 4:0 sa Slovenky dostali v priebehu 21 minút. Tri góly vsietili v priebehu štyroch minút a Darina Hrúziková, ktorá sa blysla čistým hetrikom, skórovala dvakrát za dve minúty.

Slovenky remizovali v prvom zápase s domácim Rumunskom 3:3 a v neúplnej trojčlennej tabuľke 6. skupiny B-divízie sú na prvom mieste. Na programe je tak už len stretnutie medzi domácim tímom a Kazachstanom, v ktorom sa rozhodne o víťazkách skupiny. Tie čaká v ďalšej fáze kvalifikácie účasť vo vyššej divízii.