VIDEO Chcel to zahrať na Neuera, dopadol ako Onana: Nešťastník Adrián Chovan opäť kiksoval

Chyba slovenského futbalového brankára Adriána ChovanaChyba slovenského futbalového brankára Adriána Chovana Zdroj: Reprofoto - Twitter/Out Of Context Slovak Football

ATÉNY - Slovenský futbalový brankár Adrián Chovan počas uplynulého víkendu na seba opäť upozornil veľkou individuálnou chybou, ktorá viedla ku gólu v jeho sieti.

Bývalý brankár Slovana Bratislava opustil slovenský klub práve kvôli niektorým jeho zaváhaniam, ktoré belasých stáli cenné body. Nové pôsobisko v gréckom Panserraikose FC malo byť pre neho menším reštartom kariéry, ale v poslednom stretnutí mal opäť smolu.

Dvadsaťosemročný strážca svätyne pri jednej z akcií súpera vybehol po loptu mimo pokutového územia, ale defenzívny zákrok mu nevyšiel práve najlepšie.

Odrazenú loptu dokázal hráč Asterasu spracovať a prihrať nabiehajúcemu spoluhráčovi Juanovi Bautista Miritellovi, ktorý loptu doklepol do prázdnej brány. Argentínčan tak strelil jediný gól stretnutia, vďaka ktorému Asteras porazil Panserraikos tesne 1:0. Chovan doteraz v novom tíme odchytal 13 zápasov, v ktorých inkasoval 25 gólov. Raz si Chovan udržal čisté konto.

Viac o téme: Grécko Slovensko Adrián Chovan Panserraikos FC
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: Twitter/Out Of Context Slovak Football
  • Zdroj: Športky
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy