Jednogólový náskok je jednoducho málo: Real Madrid zakopol a môže prísť o prvenstvo

Sklamaný Luka ModričSklamaný Luka Modrič Zdroj: SITA/AP/Jose Breton

MADRID - Futbalisti Realu Madrid remizovali v 16. kole španielskej La Ligy v Seville s domácim Realom Betis 1:1. Hostí poslal v 53. minúte do vedenia Jude Bellingham.

O vyrovnávajúci gól sa v 66. minúte postaral Aitor Ruibal. Madridčania sú na čele tabuľky o bod pred Gironou, ktorá má zápas k dobru.

Hráči UD Las Palmas zvíťazili na pôde Deportiva Alaves 1:0. Tím z Kanárskych ostrovov sa vďaka zisku troch bodov posunul v tabuľke na 8. miesto. Real Sociedad San Sebastian triumfoval na štadióne Villarrealu 3:0, všetky góly padli v závere prvého polčasu.

Mallorca v zostave so slovenským obrancom Martinom Valjentom zdolala Sevillu 1:0 a v neúplnej tabuľke poskočila na 15. miesto. Hráči UD Las Palmas zvíťazili na pôde Deportiva Alaves 1:0. Tím z Kanárskych ostrovov sa vďaka zisku troch bodov posunul na 8. priečku. Real Sociedad San Sebastian triumfoval na štadióne Villarrealu 3:0, všetky góly padli v závere prvého polčasu.