VIDEO Verona s Dudom a Suslovom sa konečne dočkala, Inter a Juventus zaváhanie nepripustili

Milan Djurič a jeho gólové oslavy so spoluhráčmiMilan Djurič a jeho gólové oslavy so spoluhráčmi Zdroj: SITA/AP/Paola Garbuio/LaPresse

FROSINONE - Futbalisti Juventusu Turín zvíťazili v sobotnom zápase 17. kola Serie A na ihrisku Frosinone 2:1. Hostia viedli po góle Kenana Yildiza 1:0, po prestávke vyrovnal Jaime Baez. O triumfe Turínčanov rozhodol v 81. minúte Dušan Vlahovič. Juventus figuruje na druhom mieste tabuľky o štyri body za Interom Miláno, ktorý v sobotu zdolal Lecce 2:0.

Hellas Verona v základe so slovenskými reprezentantmi Ondrejom Dudom a Tomášom Suslovom zdolala doma Cagliari Calcio 2:0. Hostia hrali od 52. minúty bez vylúčeného Antoinea Makoumbou a presilovku využil už po minúte Cyril Ngonge. V závere pridal poistku Milan Djurič. Verona ukončila pätnásťzápasové čakanie na výhru (0-5-10) vo všetkých súťažiach.

Cyril Ngonge a jeho Galéria fotiek (9) Zdroj: SITA/AP/Paola Garbuio/LaPresse

Udinese predĺžilo sériu zápasov bez víťazstva už na šesť. Na ihrisku FC Turín viedlo v 81. minúte po góle Oiera Zarragu, no o sedem minút neskôr vyrovnal na konečných 1:1 Ivan Ilič.

V ďalšom zápase si Bologna doma poradila s Atalantou 1:0 po góle Lewisa Fergusona z 86. minúty, pripísala si tretí triumf po sebe a poskočila na štvrté miesto tabuľky.