VIDEO Zranený Lobotka nedohral šláger s AS Rím: Po jeho odchode to išlo s Neapolom z kopca

Stanislav Lobotka nedohral zápas pre zranenie Stanislav Lobotka nedohral zápas pre zranenie Zdroj: Profimedia

RÍM - Futbalisti SSC Neapol v základnej zostave so Stanislavom Lobotkom prehrali v 17. kole Serie A na ihrisku AS Rím 0:2.

Slovenský reprezentačný stredopoliar sobotňajší zápas nedohral, v 56. minúte musel striedať pre zranenie.

Desať minút po jeho odchode oslabil hostí Matteo Politano, ktorý dostal červenú kartu a početnú výhodu súper využil. V 76. minúte otvoril skóre striedajúci Lorenzo Pellegrini a v nadstavenom čase spečatil triumf AS Romelu Lukaku. V tom čase už hral Neapol aj bez ďalšieho vylúčeného hráča Victora Osimhena. AS Rím sa vďaka víťazstvu posunul na 6. priečku tabuľky o bod pred svojho sobotňajšieho súpera.

Serie A - 17. kolo:

AS Rím - SSC Neapol 2:0 (0:0)
Góly: 76. Pellegrini, 90.+6 Lukaku, ČK: 66. Politano, 86. Osimhen (obaja Neapol)