VIDEO Dynamit v nohách a inštinkt superstrelca: Blesk menom Ďaloga strelil prenádherný gól

Marek ĎalogaMarek Ďaloga Zdroj: Profimedia

KLADNO - Slovenský hokejový obranca Marek Ďaloga v 32. kole českej extraligy gólom rozhodol o víťazstve Komety Brno na ľade Kladna 5:4 po predĺžení.

Úvodný presný zásah hostí vsietil hneď v prvej minúte Lukáš Cingel, Tomáš Marcinko si pripísal na konto dve asistencie.

Richard Pánik, Martin Marinčin a Viliam Čacho prispeli gólmi k triumfu Třinca nad Hradcom Králové 7:2. Čacho zaznamenal aj asistenciu. Litvínov v bránke s Matejom Tomekom zdolal Mladú Boleslav 6:1. Jediný gól hostí strelil Pavol Skalický po prihrávke Róberta Lantošiho.

32. kolo českej hokejovej extraligy:

HC Energie Karlove Vary - Bílí Tygŕi Liberec 2:4 (1:0, 1:1, 1:3)
Góly: 3. Hladonik, 31. Stříteský – 35. a 6é. Bulíř, 43. Rychlovský (FAŠKO-RUDÁŠ), 59. Filippi

Sparta Praha - HC Olomouc 1:4 (1:1, 0:0, 0:3)
Góly: 19. Forman – 11. a 41. Macuh, 58. Bambula, 60. Nahodil

Rytíři Kladno - HC Kometa Brno 4:5 pp (0:1, 3:2, 1:1 - 0:1)
Góly: 25. a 27. Dotchin, 24. Sideroff, 56. Jarůšek – 1. CINGEL, 35. Flek, 35. Kratochvíl (MARCINKO, 57. Moses, 64. ĎALOGÁ  (MARCINKO)

HC Oceláři Třinec - Mountfield Hradec Králové 7:2 (0:1, 1:0, 6:1)
Góly: 24. Růžička, 43. PÁNIK, 50. MARINČIN, 50. Jeřábek (ČACHO, 52. Nestrašil, 58. Kundrátek, 58. ČACHO – 14. Lalancette, 42. Perret

HC VERVA Litvínov - BK Mladá Boleslav 6:1 (1:0, 3:1, 2:0)
Góly: 13., 23. a 59. Válek, 22. Kaše, 31. Hlava, 41. Koblasa  – 37. SKALICKÝ (LANTOŠI)

Motor České Budějovice - HC Vítkovice Ridera 3:4 pp a sn (0:1, 2:1, 1:1 - 0:0, 0:1)
Góly: 29. Valský, 34. Ordoš, 59. Harris – 6. Bukarts, , 28. Kalus (tr.str.), 50. Kovář, rozh. nájazd. Lakatoš

Viac o téme: Martin Marinčin Richard Pánik Kometa Brno Tomáš Marcinko Marek Ďaloga Pavol Skalický Lukáš Cingel HC Oceláři Třinec Viliam Čacho Matek Tomek