Ku gólu pridal tri asistencie: Čerešňáka v gólovej prestrelke zatienil hetrikový hrdina Sedlák

Slovenský obranca Peter Čerešňák v službách PardubícSlovenský obranca Peter Čerešňák v službách Pardubíc Zdroj: Profimedia

PRAHA - Hokejisti Pardubíc zvíťazili v stredajšom zápase 33. kola českej extraligy na ľade Komety Brno 7:6 po predĺžení.

Gólom a tromi asistenciami sa na výhre hostí, ktorí v tretej tretine premárnili štvorgólový náskok, podieľal slovenský obranca Peter Čerešňák. Hetrikom sa blysol jeho spoluhráč Lukáš Sedlák.

29. kolo:

Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
Góly: 33. Bulíř, 44. Hawryluk, 59. Filippi, 60. Knot - 47. ROMAN

33. kolo:

HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice 6:7 pp (1:2, 0:3, 5:1 - 0:1)
Góly: 11. Zaťovič, 44. Gazda (POSPÍŠIL, ĎALOGA), 50. Flek (KOLLÁR), 52. POSPÍŠIL, 53. Gazda, 60. Gazda - 15. Poulíček (ČEREŠŇÁK), 18. Sedlák (ČEREŠŇÁK), 36. ČEREŠŇÁK, 36. Sedlák, 39. Sedlák (ČEREŠŇÁK), 49. Mandát, 61. Kaut

Viac o téme: Peter Čerešňák HC Kometa Brno HC Dynamo Pardubice Lukáš Sedlák