Slovan im nevedomky vybavil nový zápas: Slavia napokon vyzve iný slovenský klub!

Áno, Slavia, takto vás vidíme radi Áno, Slavia, takto vás vidíme radi Zdroj: SITA/AP/Petr David Josek

PRAHA - Český futbalový klub SK Slavia Praha mal pôvodne naplánovaný zápas so Slovanom Bratislava na nedeľu 4. februára po návrate belasých zo zimnej prípravy v Katare.

K nemu napokon nedôjde, keďže Futbalisti Slovana Bratislava dnes nastúpili za zatvorenými dverami na zápas proti ruskému klubu Dynamo Moskva. Jaroslav Tvrdík, predseda predstavenstva Slavie Praha, oznámil, že sa vďaka tomu ich vzájomný zápas so Slovanom ruší.

"Viem len to, že sa mi pán Tvrdík snažil dovolať, či by sme zápas nepreložili na vedľajšie ihrisko, pretože menia trávnik," uviedol v reakcii majiteľ Slovana Ivan Kmotrík.

Včera sa objavili správy, že Slovan nakoniec nenastúpi na zápas proti Dynamu, dnes je však všetko inak a zápas sa uskutočnil. "A s kým máme hrať, keď aj Dynamo je tam na sústredení? Chceli sme vyrovnaného súpera, so Zlatými Moravcami by sme mohli hrať aj na Slovensku," povedal majiteľ klubu Ivan Kmotrík pre Denník N.

Budú to napokon Zlaté Moravce, ale proti Slavii

Na sociálnej sieti X dnes vo večerných hodinách Jaroslav Tvrdík potvrdil, že namiesto bratislavského Slovana sa Slavia stretne v priateľskom zápase so Zlatými Moravcami, ktoré spomínal vo svojom vyjadrení Ivan Komtrík ml. Výťažok zo vstupného navyše pôjde na dobrú vec.

Informáciu potvrdil aj slovenský klub, ktorý je z tejto príležitosti nadšený.

Viac o téme: SK Slavia Praha ŠK Slovan Bratislava FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble Jaroslav Tvrdík
  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: Facebook/FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble, X/Jaroslav Tvrdik
  • Zdroj: TASR, ČTK, Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy