VIDEO Obrat v priebehu piatich minút: Trnava vstala z mŕtvych a po otočke postupuje ďalej!

Na snímke futbalisti Trnavy sa tešia po strelení gólu v zápase 5. kola  Slovnaft Cupu FC Košice - FC Spartak Trnava v KošiciachNa snímke futbalisti Trnavy sa tešia po strelení gólu v zápase 5. kola Slovnaft Cupu FC Košice - FC Spartak Trnava v Košiciach Zdroj: TASR/Roman Hanc

KOŠICE - Futbalisti Spartaka Trnava postúpili do štvrťfinále Slovenského pohára - Slovnaft Cup-u. V sobotňajšom súboji 5. kola zvíťazili na pôde FC Košice 3:2. Dvojnásobný obhajca trofeje nastúpi v boji o semifinále 28. februára v Michalovciach.

Domáci viedli už po siedmich minútach zásluhou útočníka Žana Medveda, Trnavčania však krátko na to vyrovnali po zakončení Kelvina Oforiho. Košičanom ešte v prvom polčase vrátil vedenie Oleksandr Golikov. Stav 2:1 vydržal až do 85. minúty, hostia potom v priebehu piatich minút otočili skóre, keď sa presadili Martin Šulek a Filip Bainovič.