VIDEO Petra Vlhová to má za sebou: Fanúšikom poslala krásne slová z nemocnice

Petra Vlhová sa z nemocnice po operácii prihovorila fanúšikomPetra Vlhová sa z nemocnice po operácii prihovorila fanúšikom Zdroj: Instagram/Petra Vlhová

SION - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová má úspešne za sebou operáciu zraneného pravého kolena. Olympijská šampiónka v slalome sa v nedeľu presunula do Švajčiarska a v pondelok predpoludním sa na klinike Hospital di Valais podrobila chirurgickému zákroku, ktorý vykonal vyhľadávaný odborník Olivier Siegrist.

"Ahojte, tak už som po operácii a všetko dopadlo dobre. Ešte som trochu unavená, ale cítim sa dobre. Noha je už zoperovaná a chcela by som sa poďakovať hlavne pánovi doktorovi za skvelú robotu a všetkým vám, že ste mi držali palce," zamávala na rozlúčku fanúšikom očividne z operácie unavená Vlhová.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Petra Vlhova (@petravlhova13)

Vlhová sa zranila počas januárového obrovského slalomu Svetového pohára v Jasnej. V úvodnom kole "obráku" v domácom stredisku spadla a roztrhla si predný krížny väz v kolene. Podľa Piniho si do istej miery poškodila aj meniskus a natiahla mediálny kolaterálny väz.

Viac o téme: Petra Vlhová Operácia Olivier Siegrist
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: Instagram/Petra Vlhová
  • Zdroj: TASR, Športky, Instagram/Petra Vlhová

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy