Tragikomédia à la Sancho? Jeden gól za sto miliónov, červeným trpiteľom dochádza trpezlivosť

Antony pri lopteAntony pri lopte Zdroj: SITA/AP/Jon Super

MANCHESTER - Brazílčan Antony, hrajúci za Manchester United, otvorene priznal, že si uvedomuje svoje slabé výkony.

Antony je v aktuálnej sezóne ostro kritizovaný za slabý prínos pre hru červených diablov. Veď svoj prvý strelecký gólový zásah zaznamenal len nedávno v zápase Pohára FA Cup proti Newportu, ktorý Manchester United vyhral 4:2. 

Bol to jeho prvý gól od apríla minulého roka, čo je na takmer sto miliónov eur drahého futbalistu naozaj veľmi málo. Brazílčan však tvrdí, že chce zlepšiť svoje čísla, aby fanúšikov a kritikov presvedčil o svojich kvalitách.

"Viem, že to nie je ľahké obdobie. Tvrdo som pracoval na dosiahnutí tejto úrovne, ktorá mi umožnila hrať v tomto klube. Každý deň sa snažím pracovať na lepších výkonoch, aby som ukázal svoju kvalitu. Celý klub a každý fanúšik si zaslúži, aby každý z nás odovzdal to najlepšie. Manchester United je jedným z najväčších klubov na svete. Každý tu chce byť. Chcem tu vytvoriť svoj príbeh," vyhlásil Antony pre oficiálnu klubovú stránku.

Musí strieľať góly a pridávať asistencie

V inom rozhovore zase Antonyho agent Pedroso vydal vyhlásenie, že samotný hráč neuvažuje nad prestupom: "Manchester zatiaľ neoznámil žiadny záujem o jeho prestup v zimnom ani letnom období. Antony sa sústredí na zlepšenie svojich výkonov, pretože vie, že potrebuje strieľať góly a asistencie.

Veľmi dobre vie, že nemá zmysel len hrať dobré zápasy. Musí strieľať góly a pridávať asistencie. V tomto má jasno a hlavou je v Manchestri United. Antony sa sústredí len na to, aby urobil pre Manchester maximum a zlepšil svoje čísla."

Viac o téme: Manchester United Premier League Anglicko Antony Erik Ten Hag
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy