Hral aj za Slovan a Žilinu: Slovenský reprezentant sa z Grécka sťahuje k našim susedom

Slovenský futbalový reprezentant Samuel Mráz počas brífingu s médiami na zraze slovenskej futbalovej reprezentácie pred zápasmi Ligy národovSlovenský futbalový reprezentant Samuel Mráz počas brífingu s médiami na zraze slovenskej futbalovej reprezentácie pred zápasmi Ligy národov Zdroj: TASR/Martin Baumann

LUBLIN - Slovenský futbalista Samuel Mráz prestúpil z gréckeho tímu Volos FC do druholigového poľského klubu Motor Lublin.

Dvadsaťšesťročný útočník podpísal zmluvu do konca sezóny s opciou na ďalšiu. Informáciu o skompletizovaní prestupu priniesol poľský klub na svojej oficiálnej webstránke.

"Som nadšený, že som sa pripojil k Motoru Lublin. To, čo som si o klube zistil, ma oslovilo od prvej sekundy. Štadión a tréningové ihriská sú naozaj pôsobivé. Podľa toho, čo som videl, aj fanúšikovia sú úžasní. Mojím cieľom je byť pripravený čo najviac pomôcť tímu," uviedol Mráz.

Päťnásobný slovenský reprezentant si oblečie v Lubline dres s číslom 90. Mráz hral v minulosti aj za Senicu, Žilinu a Slovan Bratislava, v Taliansku za Empoli, odkiaľ hosťoval v Crotone, Bröndby Kodaň a Zaglebie Lubin. V ďalších rokoch pôsobil v Spezii, španielskeho CD Mirandés a cyperského Anorthosisu Famagusta. Naposledy bol súčasťou účastníka najvyššej gréckej súťaže Volos FC. So Slovanom získal v sezóne 2021/2022 majstrovský titul.

 

Viac o téme: Samuel Mráz Volos FC Motor Lubin
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: Facebook/Motor Lubin
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy