Lewandowski ukázal, že je najväčšia hviezda: Barcelona udrela v hodine dvanástej

Robert Lewandowski oslavuje gólRobert Lewandowski oslavuje gól Zdroj: Profimedia

BARCELONA - Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v 25. kole španielskej La Ligy na pôde Celty Vigo 2:1.

O triumfe hostí rozhodol v 90+7. minúte Robert Lewandowski z pokutového kopu. Poľský kanonier v závere prvého polčasu otvoril skóre, za domácich vyrovnal v 47. minúte Iago Aspas.

Hráči Atlética Madrid deklasovali Las Palmas 5:0. DV neúplnej tabuľke sú štvrtí o tri body za Barcelonou. Hostia figurujú s 35 bodmi na priebežnom ôsmom mieste.

Osasuna Pamplona zdolala Cádiz 2:0 vďaka dvom gólom chorvátskeho reprezentanta Anteho Budimira.

Futbalisti FC Valencia remizovali v sobotňajšom zápase 25. kola španielskej La ligy s FC Sevilla 0:0.