VIDEO Hriešnik AC Miláno dostal tvrdý trest: Toto si nemôže dovoliť

Luka Jovič z AC Miláno dostáva červenú kartuLuka Jovič z AC Miláno dostáva červenú kartu Zdroj: SITA/AP/Alberto Mariani

MILÁNO - Srbský futbalista Luka Jovič dostal dvojzápasový trest za úder protihráča počas víkendovej prehry jeho AC Milána v Monze 2:4.

Dvadsaťšesťročný útočník dostal v úvode druhého polčasu červenú kartu a oslabil svoj tím, ktorý síce aj proti početnej presile vyrovnal na 2:2, no v nadstavenom čase inkasoval ďalšie dva góly. Jovič si nezahrá v dueloch Serie A proti Atalante a Laziu Rím.

Športový riaditeľ Lazia dostal trest na mesiac

Trestu sa nevyhol ani športový riaditeľ Lazia Mariano Fabiani, ktorého suspendovali na mesiac za jeho vystupovanie proti rozhodcom v nedeľňajšom stretnutí s Bolognou. Na konci prvého polčasu vybehol na ihrisko a "hrozivým a zastrašujúcim spôsobom spochybňoval výkon rozhodcov". V tuneli navyše strčil do arbitra. Rimania prehrali doma 1:2. Informovala agentúra AFP.

Viac o téme: Lazio Seria A AC Milan Luka Jovič Mariano Fabiani