Dostane druhú šancu? Všetkých vás ľúbim: Prvá reakcia Adama Ružičku po kontroverznom videu

Adam Ružička v drese Calgary, odkiaľ putoval do ArizonyAdam Ružička v drese Calgary, odkiaľ putoval do Arizony Zdroj: SITA/AP/Derik Hamilton

TEMPE - Slovenský hokejový útočník Adam Ružička sa v závere minulého týždňa zviditeľnil videom na Instagrame a nechal za sebou negatívne ohlasy.

Záznam, na ktorom sa zjavne nachádza pod vplyvom omamných látok, okamžite obletel hokejový svet a Ružička prišiel v sobotu o svoje miesto minimálne v Arizone. Tá ho v piatok umiestnila na waiver listinu za účelom ukončenia kontraktu, k čomu následne došlo po 24 hodinách. 24-ročný rodák z Bratislavy tak momentálne zostal bez zamestnávateľa.

Na novom Instagram účte zverejnil reakciu na celý incident. "Urobil som veľkú chybu a z mojich chýb sa poučím. Všetkých vás ľúbim a som vám všetkým vďačný. Adam," napísal dnes už bývalý hráč Arizony a Calgary.

Ružičku draftovalo Calgary Flames v roku 2017 zo 109. miesta. Prvé dve sezóny dozrieval v tíme OHL Sarnia Sting, odkiaľ ho počas ročníka 2018/19 vymenili do Sudbury Wolves. Ročník 2019/20 odohral už na farme v Stocktone v AHL a nasledujúce dve sezóny si vyskúšal aj NHL.

Minulý rok nastúpil na 44 zápasov a dosiahol v nich 20 bodov. V januári ho Calgary umiestnilo na waiver listinu, odkiaľ si ho vzala Arizona. Za ňu nenazbieral v troch zápasoch ani bod.

 

Viac o téme: Calgary Flames Arizona Coyotes Adam Ružička
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy