FOTO Konečne nejaké skvelé správy: Petra Vlhová posiela fanúšikom nádejný odkaz

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová Slovenská lyžiarka Petra Vlhová Zdroj: TASR/Michal Svítok

BRATISLAVA - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa aktuálne zotavuje zo zranenia kolena, ktoré prišlo po jej nešťastnom páde na podujatí Svetového Pohára v Jasnej.

Napriek tomu, že jej návrat na lyže len tak skoro nepríde, slovenská lyžiarka potešila všetkých jej fanúšikov prostredníctvom príspevku na Instagrame.

"Ahojte. Cítim sa lepšie a pokračujeme v rehabilitácii. Koleno vyzerá každým dňom lepšie a lepšie. Keď už o tom hovorím, rada by som sa poďakovala všetkým mojim sponzorom za najlepšiu podporu a za to, že stáli pri mne počas najlepších aj najhorších dní. Veľa to pre mňa znamená.

Bez vás by som nebola tým istým človekom a nemohla by som robiť to, čo najviac milujem, a plniť si svoje sny. Som naozaj vďačná za všetko, čo ste pre mňa urobili. Takže ešte raz ďakujem a ako som sľúbila, urobím všetko pre to, aby som sa vrátila silnejšia ako kedykoľvek predtým. Do skorého videnia. Petra," napísala Vlhová v príspevku.

Pôvodné čierne scenáre ohľadom prípadného vynúteného konca kariéry sú tak s najväčšou pravdepodobnosťou zažehnané. Verme, že Petru Vlhovú uvidíme na svahu čo najskôr.

Viac o téme: Petra Vlhová
  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: Instagram/petravlhova13
  • Zdroj: Športky, Instagram/petravlhova13

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy