VIDEO Kmotrík ml. reaguje na trest, bude sa Slovan predávať? Šéf belasých v tom má jasno

Generálny riaditeľ ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík ml.Generálny riaditeľ ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík ml. Zdroj: SITA/Branislav Bibel

BRATISLAVA - Ivan Kmotrík mladší v exkluzívnom rozhovore pre RTVS Šport reagoval na medializovaný prestupový trest zo strany FIFA.

Súčasný slovenský majster dostal od Medzinárodnej futbalovej federácie FIFA trest zákazu prestupov na tri obdobia. V poslednej dobe sa objavujú aj špekulácie ohľadom možného predaja klubu, ale podľa generálneho riaditeľa Ivana Kmotríka ml., záujemca o kúpu sa zatiaľ neobjavil.

"S De Marcom sme v kontakte. Suma bola uhradená, chce to pár dní, aby to nabehlo na jeho účet. Nasledujú legislatívne procesy a trest bude určite zrušený. Bolo to nafúknuté, ale netreba to ani zľahčovať. Uvedomujem si, že to bola chyba finančného oddelenia.

Klub ako je Slovan nemôže hazardovať so svojím menom. Slovan potrebuje radikálne zmeny vo viacerých oddeleniach a celkovo vo fungovaní," uviedol Kmotrík ml., ktorý komentoval aj šumy spojené s predajom Slovana Bratislava, ale podľa jeho slov nie je táto téma na programe dňa.

"Neevidujem žiadneho záujemcu, ale vždy je všetko na predaj v rámci ponuky a dopytu. To je normálna vec. Tak ako hráči, tak aj kluby vo svete sú na predaj. Vždy môže prísť ponuka, ktorá sa nedá odmietnuť. Momentálne nerokujeme so žiadnym záujemcom. Nie sme vo fáze, že by sme zajtra klub predávali. Máme svoju víziu a vieme, čo chceme naplniť," dodal Kmotrík ml. v rozhovore pre RTVS Šport.

Viac o téme: FIFA Slovensko ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík ml.
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: Facebook/RTVS Šport
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy