VIDEO Najlepšia odmena, Leo Sauer spečatil svoju budúcnosť: Takýto klub sa neodmieta!

Slovenský futbalista Leo Sauer predĺžil kontrakt s FeyenoordomSlovenský futbalista Leo Sauer predĺžil kontrakt s Feyenoordom Zdroj: X/Feyenoordom Rotterdam

ROTTERDAM - Slovenský futbalista Leo Sauer predĺžil zmluvu s Feyenoordom Rotterdam.

Osemnásťročný mládežnícky reprezentant podpísal s holandským klubom nový kontrakt s platnosťou do júna 2028.

"Klub ako Feyenoord sa neodmieta. Štadión, fanúšikovia, organizácia - všetko je fantastické a je radosť tu hrať. Predĺženie zmluvy vnímam ako odmenu a prejav dôvery.

Uplynulý rok ubehol veľmi rýchlo, teraz som v prvom tíme a na tejto úrovni sa každodenne veľa učím. Teraz je mojou úlohou naďalej tvrdo pracovať, potom dostanem svoje šance a budem môcť ukázať, čoho som schopný," uviedol Sauer pre oficiálny web úradujúceho šampióna holandskej Eredivisie.

Sauer pôsobí vo Feyenoorde od leta 2022, keď najskôr prišiel na hosťovanie z MŠK Žilina a následne ho klub získal na trvalý prestup. Od augusta 2023 je súčasť A-tímu a hneď pri svojom debute proti Sparte Rotterdam zaznamenal premiérový presný zásah, ktorým vyrovnal na 2:2.

V septembri minulého roka si odkrútil premiéru v Lige majstrov a v októbri si vyslúžil od trénera Francesca Calzonu prvú pozvánku do reprezentačného A-tímu, no debut v závere kvalifikácie ME nezažil.

Viac o téme: Holandsko Slovensko Feyenoord Rotterdam Leo Sauer
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: X/Feyenoord Rotterdam
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy