Súperovi dali desať gólov a môžu oslavovať: Lučenec ovládol základnú časť extraligy

Na snímke hráči klubu MIMEL LučenecNa snímke hráči klubu MIMEL Lučenec Zdroj: Facebook/MIMEL Lučenec

BANSKÁ BYSTRICA - Futsalisti Lučenca zvládli predohrávku 16. kola Niké Futsal Extraligy v Banskej Bystrici, MIBU zdolali 10:4 a za víťazstvo v základnej časti získali pohár Martina Grendára.

Súboj o priame druhé miesto zvládli doma pred peknou návštevou v Starej Jazdiarni domáce Košice, proti Leviciam ich k dôležitému víťazstvu 7:3 potiahli posily z Kostariky, ktoré strelili Bielikovi dovedna päť gólov.

Na gól Leóna Peréza síce Jakubík ešte dokázal odpovedať, polčasové skóre 4:1 ale hovorilo jasnou rečou. Aj druhý polčas patril Podpor Pohybu, gól Gabaša v závere už ale iba skorigoval jednoznačné a zaslúžené víťazstvo žlto-modrých.

Výsledky 16. kola Niké Futsal Extraligy:

MIBA Banská Bystrica – MIMEL Lučenec 4:10 (1:4)
Góly: 15. a 28. Rafanides, 36. Samson, 38. Čief - 1., 7. a 32. Washington, 16. Leovski, 20., 28. a 39. Ostrák, 32. Da Silva, 36. a 37. Greško

Podpor Pohyb Košice - Futsal team Levice 7:3 (4:1)
Góly: 10., 14. a 21. León Pérez, 16. a 34. Ivan, 16. a 33. Salas Jimenez - 11. Jakubík Sz., 32. Salas Jimenez vlastný, 39. Gabaš

Pinerola 1994 Futsal Academy Bratislava - ŠK Makroteam Žilina 14:2 (9:0)
Góly: 1. a 39. Santos Melo, 5., 11., 11., 12. a 29. Machado, 7., 14. a 39. Strapek, 8. a 20. Csiba, 26. Buzek, 34. Antunes Da Silva - 27. Holeš, 40. Bistiak

MŠK Futsal Nové Zámky - 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK BA 5:2 (2:0)
Góly: 12. a 15. Komora J., 28. Molda, 33. Procháczka, 38. Ruan Jodi - 23. a 40. Rusnák

Viac o téme: MIMEL Lučenec MIBA Banská Bystrica