Trnava sa priblížila k víťaznému hetriku: Michal Ďuriš opäť ukázal kvality kanoniera

Zľava Filip Vaško (Michalovce), Martin Mikovič a Michal Ďuriš (obaja Trnava) v zápase štvrťfinále Slovnaft CupuZľava Filip Vaško (Michalovce), Martin Mikovič a Michal Ďuriš (obaja Trnava) v zápase štvrťfinále Slovnaft Cupu Zdroj: TASR/Roman Hanc

MICHALOVCE - Futbalisti Spartaka Trnava sa stali po Lipanoch a Ružomberku tretími semifinalistami Slovnaft Cupu.

V stredajšom štvrťfinále Slovenského pohára zvíťazili na pôde MFK Zemplín Michalovce 2:0. Hostia sa ujali vedenia v 27. minúte zásluhou Philipa Azanga. V 71. minúte spečatil ich triumf Michal Ďuriš.

Štvrťfinále Slovnaft Cupu:

MFK Zemplín Michalovce - Spartak Trnava 0:2 (0:1)
Góly: 27. Azango, 71. Ďuriš. Rozhodoval: Ruc, ŽK: Marjanovič, Marcin, Dzotsenidze, Šimko - Ďuriš, Mikovič, 1028.divákov