Sú to klamstvá! Známy obranca hrubo obvinil Manchester City, klub zatiaľ mlčí

Joao Cancelo v objatí s Erlingom Haalandom v drese Manchestru CityJoao Cancelo v objatí s Erlingom Haalandom v drese Manchestru City Zdroj: SITA/AP/Shuji Kajiyama

MANCHESTER - Portugalský futbalista Joao Cancelo obvinil Manchester City z nevďačnosti a klamstva ohľadom udalostí z vlaňajšej zimy.

Klub ho v januári 2023 nečakane poslal na hosťovanie do Bayernu Mníchov. Neskôr sa objavili informácie, že mal zlý vplyv na svojich spoluhráčov.

Cancelo takéto vyjadrenia odmietol v rozhovore pre portugalské noviny A Bola. V čase jeho odchodu začali pred krajným obrancom dostávať prednosť Rico Lewis a Nathan Aké. "Sú to klamstvá. Nikdy som nebol zlý spoločník, môžete sa opýtať Akého alebo Rica. Nemám voči nim komplex nadradenosti ani menejcennosti," citovala Cancelove slová agentúra DPA.

Dvadsaťdeväťročný hráč prišiel do klubu v roku 2019 z Juvnetusu Turín za 60 miliónov libier. S tímom získal dva ligové tituly (2021, 2022) a momentálne je na ročnom hosťovaní v Barcelone. Manchester City na jeho vyjadrenie zatiaľ nereagoval.

Viac o téme: Manchester City Joao Cancelo
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy