Rýchly gól, po ktorom sa nikam neponáhľali: Srbi sa víťazne naladili na EURO

Srbskí futbalisti oslavujú gólSrbskí futbalisti oslavujú gól Zdroj: SITA/AP/Petros Karadjias

LARNAKE - Futbalisti Srbska zvíťazili v pondelkovom prípravnom stretnutí nad Cyprom 1:0. Jediný gól zápasu v Larnake zaznamenal už v 7. minúte Sergej Milinkovič-Savič. Pre Srbov slúžil súboj ako príprava na ME 2024.

Z triumfu sa tešili aj hráči Čiernej Hory, ktorí zdolali v v tureckej Antalyii Severné Macedónsko tiež 1:0. Na konci prvého polčasu sa presadil Stevan Jovetič. Stretnutie medzi Azerbajdžanom a Bulharskom sa skončilo nerozhodne 1:1.

Futbalisti Švédska zvíťazili v pondelkovom prípravnom stretnutí nad Albánskom 1:0. Severania, ktorí budú súperom Slovenska v C-divízie Ligy národov 2024/2025, sa dočkali po hodine hry a zakončení Gustafa Nilssona. Pre Albáncov slúžil súboj ako príprava na ME 2024.