VIDEO Lahôdka pre milovníkov Ferrari: Ronaldo v uliciach Lisabonu predviedol svoj červený blesk

Portugalský futbalista Cristiano RonaldoPortugalský futbalista Cristiano Ronaldo Zdroj: SITA/AP/Fabio Ferrari/LaPresse

LISABON - Cristiano Ronaldo na seba zas raz na verejnosti poriadne upútal, tentokrát v uliciach Lisabonu počas marcového reprezentačného zrazu Portugalska.

Futbalová ikona ohromila prítomných fanúšikov a novinároch novým luxusným štvorkolesovým tátošom. Najnovší fešák v Ronaldovej zbierke je unikátny kúsok Ferrari Daytona SP3. Tento model sa odvoláva na slávne pretekárske kúsky z koncov 60. rokov dvadsiateho storočia.

Skrýva v sebe kombináciu retro štýlu a modernej elegancie. Vyrába sa v obmedzenom počte 599 kusov. Maximálna rýchlosť tohto červeného blesku je 340 km/hod, čím sa zaraďuje medzi najrýchlejšie autá na svete. Cristiano si najnovšie urobil radosť jedným kúskom pre seba.

Ronaldo neváhal a za model Daytona SP3 zaplatil okolo dvoch miliónov eur, čo je pri jeho plate 200 miliónov eur ročne v saudskoarabskom klube Al-Nassr naozaj zanedbateľná suma.

Portugalčan sa už môže pochváliť naozaj bohatou zbierkou áut, keďže v jeho vlastníctve nájdeme také značky ako sú Ferrari F12, Lamborghini Aventador, Bugatti Centodieci, Maserati GranCabrio, Rolls-Royce Cullinan, McLaren Senna alebo Porsche 911 Turbo S.

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Ferrari Al-Nassr FC Portugalská futbalová reprezentácia
  • Autor: © Zoznam/
  • Vide: X/Blue; FOTO: X/klick-Hit, TaTop2016
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy