VIDEO Kanonier Zreľák je späť: Nekompromisný gól z neho v Poľsku spravil hviezdu zápasu

Adam Zreľák a jeho gólové oslavyAdam Zreľák a jeho gólové oslavy Zdroj: Profimedia

VARŠAVA - Slovenský futbalista Adam Zreľák rozhodol v piatkovom zápase 28. kola poľskej Ekstraklasy svojím gólom o víťazstve Warty Poznaň nad Koronou Kielce 1:0. Strelecky sa presadil v 11. minúte, bol to jeho prvý presný zásah v sezóne.

Zreľák odohral v tomto ročníku iba deväť ligových stretnutí. Pre zranenie kolena pauzoval od septembra, do akcie sa vrátil len pred tromi týždňami.

Dvadsaťdeväťročný útočník nastúpil v piatok v základnej zostave domácich, hral do 72. minúty. Jeho krajan v drese hostí Dalibor Takáč striedal v 73. minúte. Warta ukončila sériu štyroch ligových zápasov bez víťazstva a posunula sa v tabuľke priebežne na 12. miesto.

Viac o téme: Poľsko Korona Kielce Adam Zreľák Dalibor Takáč Warta Poznaň