Ďakujem za všetko! Bolo mi potešením hrať za Slovan: Veľká osobnosť sa lúči s belasým dresom

Milan Borjan máva fanúšikom SlovanaMilan Borjan máva fanúšikom Slovana Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

BRATISLAVA - Futbalový Slovan si po bezgólovej remíze s Dunajskou Stredou v predstihu zabezpečil šiesty majstrovský titul v Niké lige po sebe. Klub z hlavného mesta potvrdil svoju ligovú dominanciu.

Fanúšikovia si počas uplynulého víkendu užili s hráčmi veľké oslavy belasého úspechu. Vo zvyšných piatich ligových kolách môže tréner Vladimír Weiss st. ponúknúť príležitosť hráčom širšieho kádra.

Naopak v drese Slovana už možno neuvidíme skúseného brankára Milana Borjana. V rozhovore pre redaktora RTVS Tomáša Kotlárika poďakoval za celú sezónu, pričom sa rozlúčil s klubom aj fanúšikmi.

"Je to neuveriteľná sezóna, od prvého dňa, čo som do klubu prišiel. Fanúšikovia ma neskutočne podporovali a v každom zápase kričali moje meno. Veľmi ich rešpektujem. Ďakujem za celú sezónu, za všetko. Bolo mi potešením hrať za Slovan a niekedy sa možno znovu stretneme. Zbohom," citoval Kotlárik samotného Borjana na sociálnej sieti X.

Borjan bol v Slovane na hosťovaní zo srbského tímu Crvena Zvezda Belehrad. Kanaďan odohral za Slovan celkovo 37 zápasov, v ktorých inkasoval 39 gólov, 15-krát si udržal čisté konto.

Viac o téme: UEFA Slovensko ŠK Slovan Bratislava Milan Borjan Ivan Kmotrík ml. Vladimír Weiss st. Niké liga
  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: X/Tomáš Kotlárik
  • Zdroj: TASR, Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy