Jar prišla a s ňou aj ligové finále: Strúhnime si jeden horúci KVÍZ pred vrcholom sezóny

Radosť hráčov Spišskej Novej Vsi po postupe do finále play-offRadosť hráčov Spišskej Novej Vsi po postupe do finále play-off Zdroj: TASR/František Iván

BRATISLAVA - Do play-off vrátane predkola vstupovalo 10 mužstiev, dnes zostali v osudí dve - HK Nitra a HK Spišská Nová Ves.

Zvyšní ôsmi účastníci play-off už buď rozpustili ľad, alebo poriadne premýšľajú, ako posilniť mužstvo pred budúcou sezónou, aby postúpili do finále práve oni. Lenže do štartu finálovej série nám zostáva ešte jeden celý deň a značná časť piatku, a preto sme sa rozhodli, že vás trošičku zabavíme.

Máte radi hádanie a napínanie svojich mozgových závitov? Áno? Výborne, presne takúto kladnú odpoveď sme chceli dostať. V tom prípade vieme, že máte nachystané nielen prsty, ale najmä vaše hlavy a zúžitkujete všetky znalosti, ktoré ste nadobudli počas play-off. Teda v prípade, že ste pozorne čítali, čo sa písalo.

Máme pre vás 12 otázok rôzneho druhu a veríme, že sa pri nich poriadne zapotíte. Nezabudnite sa s nami podeliť o dosiahnuté skóre. Veľa šťastia, priatelia!

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Viac o téme: HC Košice HK Poprad HKM Zvolen HK Nitra HC Slovan Bratislava HC 05 Banská Bystrica HK Spišská Nová Ves HC Mikron Nové Zámky HK 32 Liptovský Mikuláš HK Dukla MIchalovce Tipos extraliga HC 19 Humenné

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy