VIDEO Slovenskí hokejisti spievali poriadne hlasno: Bodová žatva v AHL, jeden gól za druhým

Slovenský hokejista Miloš Kelemen v drese Tucsonu RoadrunnersSlovenský hokejista Miloš Kelemen v drese Tucsonu Roadrunners Zdroj: Twitter/Tucson Roadrunners

TUCSON - Slovenský hokejista Miloš Kelemen sa prezentoval v nočnom dueli zámorskej AHL gólom a dvoma asistenciami

Ani tri body však nezabránili prehre jeho Tucsonu Roadrunners so San Jose Barracuda 4:5 po predĺžení.

Víťazný gól strelil v drese Coachelly útočník Marián Studenič, ktorý dokonal obrat z 1:4 na 5:4.

Strelecky sa presadil aj Adam Sýkora, ktorý zaznamenal v 59. minúte presný zásah Hartfordu na ľade Springfieldu a upravil do prázdnej brány na konečných 6:4.

Gól strelil aj Pavol Regenda, ktorého San Diego viedlo po dvoch tretinách 4:1, no jeho tím stratil vedenie v priebehu tretieho dejstva. V predĺžení rozhodol po 85 sekundách Studenič.

Viac o téme: AHL Marián Studenič Pavol Regenda Miloš Kelemen Adam Sýkora