VIDEO Kozák vytočený pred zápasom to už nevydržal: Hlúposť! Ani nemusíte dávať ďalšie otázky

Tréner Košíc Ján Kozák ml.Tréner Košíc Ján Kozák ml. Zdroj: TASR/František Iván

TRENČÍN - Futbalisti AS Trenčín prehrali v 6. kole nadstavbovej časti Niké ligy v skupine o udržanie s FC Košice 1:2.

O triumfe hostí rozhodol vo ôsmej minúte nadstavenia Lukáš Fabiš. Trenčania sú tak v neúplnej tabuľke so ziskom 39 bodov na 8. mieste. Košičanom patrí s 24 bodmi 10. priečka. Ešte pred samotným stretnutím komentátor Marek Arpáš dokázal vytočiť hosťujúceho trénera Jána Kozáka mladšieho, ktorý pri mikrofóne dlho nevydržal. 

Kozák to nevydržal

"Napriek tomu, že sa v uplynulých týždňoch vaša hra zlepšila, výsledky neprichádzajú a klesli ste až na barážovú priečku. Aká je nálada v klube? Stojí vedenie za vami, alebo vám nebodaj dalo nejaké ultimátum?" pripomenul redaktor TV Markíza čiernu sériu Košíc, počas ktorej klub z metropoly východu vyhral v posledných šiestich zápasoch len s poslednými Zlatými Moravcami.

"Ďalšia otázka, poďme ďalej," zareagoval podráždene Kozák a po následje reakcii moderátora, že otázka bola podľa neho oprávnená, Kozák dodal: "Myslíte? Ja si myslím, že nie. Poďme ďalej, hlúposť. Nemusíte ďalšie otázky ani dávať, keď chcete takto provokovať," nevydržal to už Kozák a následne odišiel od mikrofónu a pripomenul tak aj výstupy svojho otca Jána Kozáka staršieho. 

Kozák chválil obetavosť a organizáciu

Po následnom triumfe v Trenčíne už mal Kozák o čosi lepšiu náladu: "Hrali sme v Trenčíne obetavo, organizovane a tentokrát sme mali v závere aj trošku šťastia, ktoré potrebujete vo futbale aj v živote. Aj predtým sme mali kvalitné zápasy, len sme ich nezvládli. Sme nováčik a sme pod tlakom. Hráči bojujú za Košice a každý zápas je pre nás ťažký, ale vidieť, že chlapci chcú klub zachrániť. Takto musíme pokračovať a verím, že Košice v lige zachránime.”

Viac o téme: Ján Kozák AS Trenčín FC Košice
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: TV Markíza šport, YouTube/AS Trenčín
  • Zdroj: TASR, Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy