VIDEO Zuzulová po 10. mieste: Pocity sú úžasné

Veronika Zuzulová počas súťaže v slalome žienVeronika Zuzulová počas súťaže v slalome žien Zdroj: SITA

Slovenská lyžiarka Veronika Zuzulová obsadila 10. priečku (+2,25), Jana Gantnerová skončila na 24. priečke (+4,57).

"Bola to jedna z najlepších jázd v tomto roku. Akurát ma mrzí, že som na štarte nechala palicu a do prvej bránky som sa vôbec neodpichla. V druhom kole si na to musím dať pozor, lebo ako je tam na štarte mäkký sneh, sú tam veľké diery na palice a v jednej z nich mi zostala moja palica. Na trati to bol boj, lebo trať síce držala, ale nie úplne ideálne, keď som prišla do cieľa, bola som prekvapená, lebo som si myslelo, že som išla horšie. Nie je to úplne rozbité, ale sú tam ryhy po predchádzajúcich pretekárok, keď sa človek netriafal do tých rýh, bolo zle. Podľa mňa pred druhým kolom som si výhodnejšiu pozíciu mohla sotva vyjazdiť," vyznala sa Zuzulová v cieli 1. kola.

Tu bude player

Po druhom konštatovala: "Zajazdila som najlepší výsledok sezóny. Prvýkrát po dlhom čase som sa dostala do prvej desiatky. Som spokojná, v druhom kole boli už horšie podmienky najmä na spodku. So štartovým číslom 29 som nemohla očakávať zázraky, nie som kúzelník a nedokážem čarovať."