VIDEO ManCity zdolal Chelsea, Liverpool zbabral záver

Radosť hráčov Manchestru CityRadosť hráčov Manchestru City Zdroj: SITA

LONDÝN - Argentínsky útočník Carlos Tévez sa úspešne vrátil do zostavy Manchestru City v zápase 29. kola anglickej ligy. City vyhralo v dôležitom zápase nad Chelsea Londýn 2:1 a Tévez prišiel na ihrisko z pozície náhradníka v 66. minúte.

Bolo to dobré rozhodnutie trénera Roberta Manciniho, lebo v tom čase domáci prehrávali 0:1. Po jeho príchode domáci zápas otočili, pričom argentínsky reprezentant prihral na rozhodujúci gól Samira Nasriho v 85. minúte. Argentínčan nastúpil na prvý duel v drese "Citizens" za uplynulých šesť mesiacov, keď hral za klub naposledy v septembri minulého roka, no potom odmietol nastúpiť ako náhradník na duel Ligy majstrov proti Bayernu Mníchov a dostal sa do sporu s trénerom Robertom Mancinim.

Queens Park Rangers vyhral doma nad Liverpoolom 3:2, aj keď prehrával už 0:2. V drese "The Reds" odohral celý zápas aj Martin Škrtel.

Futbalisti Arsenalu dobyli liverpoolsky Goodison Park a zvíťazili nad Evertonom 1:0. Domáci brankár Ján Mucha sedel iba na lavičke náhradníkov.

Manchester City - Chelsea 2:1 (0:0)

Góly: 78. S. Agüero (z pok. kopu), 85. Nasri - 60. G. Cahill

Tottenham Hotspur - Stoke City 1:1 (0:0)
Góly: 90.+ Van der Vaart - 75. C. Jerome

FC Everton - Arsenal Londýn 0:1 (0:1)
Gól: 8. Vermaelen

Queens Park Rangers - FC Liverpool 3:2 (0:0)
Góly: 77. Derry, 86. D. Cissé, 90. J. Mackie - 54. Coates, 72. D. Kuyt