Hubočan pri výhre Zenitu, Machačkala rozhodla v závere

Zenit Petrohrad zdolal Kuban najtesnejším rozdielomZenit Petrohrad zdolal Kuban najtesnejším rozdielom Zdroj: internet

MOSKVA - Líder ruskej futbalovej ligy Anži Machačkala vyhral v zápase 12. kola doma nad Spartakom Moskva 2:1. Hostia po úvodnom góle Biľaledtinova dohrávali bez vylúčeného Kombarova. Výhodu početnej výhody domáci najskôr využili na vyrovnávajúci gól Traorého a v štvrtej minúte nadstavenia rozhodol o zisku troch bodov pre Anži vlastný gól Insaurraldeho.

Úradujúci majster Zenit Petrohrad si doma poradil s Kubanom Krasnodar 1:0, keď sa na konci prvého polčasu presadil z jedenástky Keržakov. V drese Zenitu odohral na stopérskom poste celý duel Slovák Tomáš Hubočan. Na vedúcu Machačkalu stráca tím talianskeho kormidelníka Luciana Spallettiho naďalej päť bodov.

Anži Machačkala - Spartak Moskva 2:1

Zenit Petrohrad - Kuban Krasnodar 1:0

FK Krasnodar - Alania Vladikavkaz 2:0

• Zdroj: TASR, SITA, dailymotion