Nonsens na Cypre: Na ošetrovaného hráča a lekárov hodili delobuch

Incident počas ošetrovaniaIncident počas ošetrovania Zdroj: internet

FAMAGUSTA - Na Cypre sa konal jeden zo šlágrov domácej ligovej súťaže, druhé mužstvo tabuľky Anorthosis Famagusta hostilo šiestu Omoniu Nikózia. V druhom polčase museli zápas kvôli neobyčajnému výstrelku fanúšikov hostí na desať minút prerušiť.

Jeden z hráčov domáceho tímu ležal na trávniku a bol ošetrovaný tímom lekárov. Niekomu zo sektora hostí nenapadlo nič lepšie ako hodiť do zhluku tiel delobuch a svoj nápad sa rozhodol aj zrealizovať.

K hráčovi Famagusty sa na trávniku pridal aj jeden zo zasiahnutých lekárov. Ostatní sa rozpŕchli, ale zakrátko sa opäť vrátili k zranenému.Delobuch ich podľa videa iba naľakal a trochu ohlušil, všetci vyviazli bez vážnejších zranení.

Po desaťminútovej pauze sa zápas dohral, Anorthosis si pripísal tri body po výhre 2:0

• Zdroj: športky, tm, youtube