Beh - strana 11

Slovenský šprintér Ján Volko
Beh
Fantázia v pohybe, takto sa nám to páči a tešíme sa: Slovensko získalo tretiu medailu!

CHORZÓW - Slovenský šprintér Ján Volko získal na III. európskych hrách v Poľsku bronzovú medailu na trati 200 metrov.

Video Zharnel Hughes (druhý zľava)
Video Beh
VIDEO 30-ročný rekord je minulosťou: Britský šprintér v New Yorku prepísal históriu

NEW YORK - Britský šprintér Zharnel Hughes triumfoval na atletickom mítingu v New Yorku v pretekoch na 100 metrov. Časom 9,83 s prekonal 30-ročný národný...

Video Jolien Boumkwoová podstúpila veľkú
Video Beh
VIDEO Najkurióznejší deň jej kariéry: Mnoho atlétov by nebolo ochotných podstúpiť toto riziko!

CHORZÓW - Belgická atlétka Jolien Boumkwoová zažila na Európskych hrách v Poľsku jeden z najkurióznejších dní svojej športovej kariéry.

Slovenská reprezentantka v behu
Beh
Radosť a eufória vypukli v aute: Gajanová vybojovala pre Slovensko ďalší cenný kov!

CHORZÓW - Slovenská atlétka Gabriela Gajanová získala na III. európskych hrách v Krakove bronzovú medailu. Gajanová zaznamenala ešte v stredu v súboji...

Foto Nádherné športové gesto na
Beh
VIDEO Nádherné športové gesto na Európskych hrách: Čin hodný uznania ich nakoniec potopil!

CHORZOW - Slovinskí atléti mali na Európskych hrách v Poľsku na dosah postup do elitnej kategórie v súťaži družstiev. Nakoniec však kvôli spornej diskvalifikácii...

Beh
Skvelý Volko si v Poľsku vybojoval uznanie: V stovke sa zaradil medzi európsku špičku!

CHORZÓW - Slovenský atlét Ján Volko obsadil v konečnom hodnotení behu na 100 m na Európskych hrách v Poľsku 5. miesto.

Video Slovenský šprintér Ján Volko
Video Beh
Skvelý Volko v Poľsku opäť rozjasal Slovensko: Na Európskych hrách vybojoval ďalší triumf!

CHORZÓW - Najlepší slovenský výsledok vo štvrtkovom programe atletických súťaží na Európskych hrách v Poľsku dosiahol Ján Volko.

Atletika
Gajanovej 3. miesto prinieslo Slovákom dôležité body: V cieli som zostala zaskočená

CHORZÓW - Najlepšie slovenské výsledky stredajšieho programu atletických súťaží na Európskych hrách dosiahli Gabriela Gajanová, ktorá v behu na 800 m finišovala...

Atletika
Famózny Volko rozjasal Slovensko: Sezónnym maximom na Európskych hrách vybojoval bodové maximum!

CHORZÓW - Šprintér Ján Volko vyhral v utorok svoj beh na 100 m na Európskych hrách v Poľsku a pre slovenský tím získal maximálny počet 16 bodov do hodnotenia...

Viktória Forsterová v behu
Beh
Slovenská strela opäť úradovala: Skvelý výsledok a potom veľká pochvala od trénerky

POZNAŇ - Slovenská šprintérka Viktória Forsterová obsadila druhú priečku vo finále 100 m prek. na nedeľnom striebornom atletickom mítingu (Memoriál Czeslawa...

Nórsky zázrak menom Karsten
Diamantová liga
Štadión je vypredaný, pohodlne sa usaďte: Čaká nás večer, ktorý sa možno zapíše do dejín

OSLO - Svetový rekordér v behu na 400 metrov prekážok Karsten Warholm začne sezónu vo štvrtok na mítingu Diamantovej ligy pred domácim publikom v Osle.

Ján Volko na halových
Beh
Volko v Kladne predviedol svoje nesmierne kvality: Janko je opäť domácou jednotkou!

KLADNO - Šprintér Ján Volko zabehol na utorkovom atletickom mítungu v Kladne najlepšie slovenské výkony roka na 100 i 200 metrov.

Faith Kipyegonová, kenská bežkyňa
Beh
Nádherné gesto vďaky, kalap dole: Kenská atlétka zažila deň, na ktorý nikdy nezabudne

NAIROBI - Kenská atlétka Faith Kipyegonová dostala od prezidenta Williama Ruta za prekonanie dvoch svetových rekordov počas jediného týždňa ako odmenu...

Na snímke slovenskí atléti
Atletika
Navrhli to najlepšie, čo mohli: Takto vyzerá nominácia Slovenska na atletické ME

BRATISLAVA - Výkonný výbor Slovenského atletického zväzu (SAZ) odobril návrh trénerskej sekcie a schválil nomináciu reprezentačného družstva na II. divíziu...

Video Viktória Forsterová
Video Beh
VIDEO Netradičný deň pre našu atletiku: Za jeden deň sa zrodili až dva slovenské rekordy

BRATISLAVA - Nedeľa priniesla netradične až dva slovenské rekordy na 100 m prekážok žien. Zrodili sa v priebehu piatich hodín a každý v podaní inej atlétky.

Kenská bežkyňa Faith Kipyegonová
Atletika
Dva rekordy za osem dní! Neuveriteľná Kipyegonová opäť prepísala históriu

PARÍŽ - Na atletickom mítingu Diamantovej ligy v Paríži padli v piatok dva svetové rekordy. Keňanka Faith Kipyegonová zlepšila najlepší čas v behu na 5000...

FotoVideo Kenská bežkyňa Faith Kipyegonová
Video Beh
VIDEO Unikátne a historické, toto ste mali vidieť: V Paríži padali úžasné rekordy

PARÍŽ - Kenská atlétka Faith Kipyegonová zabehla na piatkovom mítingu Diamantovej ligy v Paríži svetový rekord v behu na 5000 m.

Beh
Fantastický úspech slovenskej bežkyne: Gajanová sa v Paríži dostala pod magickú hranicu

PARÍŽ - Slovenská bežkyňa Gabriela Gajanová sa prvýkrát v kariére dostala na trati 800 metrov pod dve minúty. Na piatkovom atletickom mítingu Diamantovej...

Tak tomuto sa hovorí
Beh
Tak tomuto sa hovorí maratón na inú nôtu: Ako sa darilo Slovákom v horských prevýšeniach?

INNSBRUCK - Slovenská bežkyňa Ivana Líšková obsadila 61. miesto v krátkom triale (45,2 km) na MS v horskom behu v Innsbrucku. Úradujúca majsterka SR v...

Slovenská reprezentantka Stanislava Škvarková
Beh
Nechýbalo veľa a mohla skončiť na pódiu: Škvarková v Prahe siahala na medailu

PRAHA - Slovenská atlétka Stanislava Škvarková obsadila na Memoriáli Josefa Odložila v Prahe 4. miesto v behu na 100 m prek. Vo vytrvalom daždi zabehla...