Beh - strana 8

Danielle Williamsová
MS v atletike
Čakanie na titul konečne minulosťou: Po pretnutí cieľovej pásky vypukla jamajská radosť

BUDAPEŠT - Jamajská atlétka Danielle Williamsová sa po ôsmich rokoch stala opäť majsterkou sveta v behu na 100 m prek.

Foto Karsten Warholm získal tretí
Zlatý Nór už nie je naivný: Ľudia potrebujú príbeh o katastrofe a začínajú vás zrážať

BUDAPEŠŤ - Nór Karsten Warholm potvrdil na atletických MS v Budapešti status kráľa behu na 400 m prek. V stredu večer získal tretí titul majstra sveta,...

FotoVideo Nórsky bežec Jakob Ingebrigtsen
Video Beh
VIDEO Trpké déjà vu! Bežecký fenomén sa hotoval na zlato, ostali mu len oči pre plač

BUDAPEŠŤ - Vyzerá to, že svetový titul na 1500 metrov nie je Nórovi Jakobovi Ingebrigtsenovi súdený. V tejto sezóne vyhral všetky tisícpäťstovky, niekoľkokrát...

Ingebrigtsena na 1500
Nórska hviezda mala double na dosah: Vytúžený titul mu vyfúkol nezastaviteľný Brit

BUDAPEŠŤ - Brit Josh Kerr triumfoval v behu na 1500 m na atletických MS v Budapešti časom 3:29,38 min. Znemožnil tak úradujúcemu olympijskému šampiónovi...

Foto Slovenský atlét Ján Volko
Škoda, Janko! Konkurencia bola obrovská, Volko na MS v atletike skončil

BUDAPEŠŤ - Slovenský šprintér Ján Volko sa nedostal do semifinále behu na 200 m na atletických MS v Budapešti.

Foto Slovenská atlétka Gabriela Gajanová
Beh
Neskutočná smola Gabriely Gajanovej: Najrýchlejší čas histórie, ktorý nestačil na postup!

BUDAPEŠŤ - Slovenská atlétka Gabriela Gajanová nepostúpila do semifinále behu na 800 m na MS v Budapešti. Vo svojom II. rozbehu obsadila 6. miesto časom...

Slovenská šprintérka Viktória Forsterová
Smutná Forsterová po nezvládnutom debute na MS v Budapešti: Neviem, čo sa stalo

BUDAPEŠŤ - Slovenská atlétka Viktória Forsterová nepostúpila na MS v Budapešti do semifinále v behu na 100 m prek. V II. rozbehu obsadila predposledné...

Fotografi fotia počas behu
Vysoké teploty trápia aj Budapešť: Organizátori atletických MS pristúpili k ráznemu kroku

BUDAPEŠŤ - Organizátori atletických MS v Budapešti preložili rozbehy žien na 5000 m pre vysoké teploty na stredajší večer.

FotoVideo Americká šprintérka Sha'Carri Richardsonová
Video MS v atletike
VIDEO Odhodila nechty a zabudla na škandály: Silný odkaz novej majsterky sveta!

BUDAPEŠŤ - Americká šprintérka Sha'Carri Richardsonová dokázala napokon naplniť svoj potenciál a v pondelok získala na atletických MS v Budapešti svoju...

FotoVideo Sha'Carri Richardsonová
VIDEO Marihuana jej zničila jeden sen: Teraz šokovala Jamajku a celý atletický svet!

BUDAPEŠŤ - Američanka Sha´Carri Richardsonová získala na MS v Budapešti zlatú medailu v behu na 100 m.

Foto Noah Lyles
Beh
To ťažké zvládol, teraz sa ide zabávať: Lyles zavrel ústa všetkým pochybovačom

BUDAPEŠŤ - Americký šprintér Noah Lyles túžil zo seba striasť nálepku špecialistu na 200 m a v Budapešti sa mu to na atletických MS podarilo tým najlepším...

Video Noah Lyles
Video Beh
VIDEO Prekvapenie na úkor šprintérskych hviezd: Vypadnutie favoritov využila americká senzácia

BUDAPEŠŤ - Do finále stovky mužov na atletických MS v Budapešti v nedeľu večer nepostúpili úradujúci olympijský šampión Lamont Marcell Jacobs z Talianska...

FotoVideo Femke Bolová mala počas
Video Beh
VIDEO Holandsko zažilo na MS športový večer hrôzy: Čechom to pomohlo k medaile

BUDAPEŠŤ - Holandská atletika zažila v sobotu v Budapešti počas prvého dňa majstrovstiev sveta mimoriadne trpký večer.

Na snímke šprintér Ján
Beh
Nespokojný Volko neskrýval sklamanie: Nie som si vedomý žiadnej chyby

BUDAPEŠŤ - Slovenský šprintér Ján Volko nepostúpil do semifinále stovky na atletických MS v Budapešti. V sobotňajšom treťom rozbehu obsadil 7. miesto výkonom...

Video Bývalý jamajský šprintér Usain
Video Beh
VIDEO Fenomenálny a úžasný Usain Bolt: Na tento deň nezabudne nikdy v živote

PEKING - Fenomenálny jamajský šprintér Usain Bolt, ktorý 16. augusta 2008 vyhral na olympijských hrách v Pekingu beh na 100 metrov vo svetovom rekorde...

Foto Exhokejista Zdeno Chára na
Beh
FOTO Medzi konkurenciou sa nestratil: 46-ročný Zdeno Chára opäť ukázal svoju veľkosť

RAJEC - Bývalý slovenský hokejový obranca Zdeno Chára absolvoval polmaratón v rámci jubilejného 40. ročníka Rajeckého maratónu.

Americký šprintér Issam Asinga
Doping v športe
Pred dvoma týždňami vytvoril svetový rekord: Mladý americký šprintér ďalším dopingovým hriešnikom

MONAKO - Jednotka pre integritu atletiky (AIU) suspendovala amerického atléta Issama Asingu. Osemnásťročnému šprintérovi vyšiel pozitívny dopingový test...

Video Slovenská vlajka - ilustračné
Video Beh
VIDEO Ďalší skvelý výsledok na šampionáte: Slovenský talent bojoval vo finále do posledných síl

JERUZALEM - Šprintér Filip Federič obsadil ôsme miesto v behu na 200 m časom 21,43 sekundy na 27. juniorských majstrovstvách Európy v Jeruzaleme. Pre devätnásťročného...

Legendárna atlétka Jarmila Kratochvílová
Beh
Jeden z najpozoruhodnejších počinov v histórii atletiky: Česká legenda si zaslúži obrovský potlesk

PRAHA - Pred 40 rokmi, 9. augusta 1983, sa legendárna atlétka Jarmila Kratochvílová stala majsterkou sveta v behu na 800 m, o deň neskôr triumfovala na...

FotoVideo Na snímke slovenská atlétka
Video Beh
VIDEO Forsterovú premohli emócie až doma: Slzy šťastia a krásne slová slovenskej hviezdy

BRATISLAVA - Slovenská výprava získala na univerziáde v čínskom Čcheng-tu tri medaily. Najviac sa darilo atlétke Viktórii Forsterovej, ktorá ku zlatu na...