Beh na lyžiach - strana 2

Jonna Sundlingová
Beh na lyžiach
Dominancia severských bežcov na lyžiach v Minneapolise: Odvážajú si cenné víťazstvá

MINNEAPOLIS - Nórsky bežec na lyžiach Johannes Hösflot Kläbo a Švédka Jonna Sundlingová zvíťazili v sobotnom šprinte voľnou technikou Svetového pohára...

Nórsky bežec na lyžiach
Dvojnásobná severská radosť v Canmore: Kläbo a Svahnová zvíťazili v šprinte

CANMORE - Nór Johannes Hösflot Kläbo a Švédka Linn Svahnová zvíťazili v utorňajšom šprinte klasicky v rámci Svetového pohára v behu na lyžiach v kanadskom...

Dramatický finiš a dominancia jednej krajiny: Nóri zvalcovali celé štartové pole

CANMORE - Nórsky bežec na lyžiach Paal Golberg triumfoval v nedeľných pretekoch Svetového pohára na 20 km klasicky s hromadným štartom v kanadskom Canmore....

Švédska bežkyňa na lyžiach
Od začiatku sa išlo veľmi rýchlo: Švédka Karlssonová vyhrala preteky s hromadným štartom

CANMORE - Švédska bežkyňa na lyžiach Frida Karlssonová vyhrala nedeľné preteky Svetového pohára na 20 km klasicky s hromadným štartom. V kanadskom stredisku...

Jari Magnus Riiber
Nórska hviezda ďalším triumfom vyrovnala rekord: Veľký tímový úspech!

OTEPAA - Nór Jarl Magnus Riiber sa stal v nedeľu piatykrát v kariére víťazom celkového poradia Svetového pohára v severskej kombinácii.

Nórska bežkyňa  na
Dvojnásobná nórska radosť: Skistadová a Kläbo zvíťazili v šprinte v Canmore

CANMORE - Nóri Kristine Stavaas Skistadová a Johannes Hösflot Kläbo zvíťazili v sobotňajšom šprinte voľnou technikou na podujatí Svetového pohára v behu...

Foto Americká bežkyňa na lyžiach
Líderka seriálu znovu ukázala najlepšiu formu: Konkurencia sa jej môže iba dívať na chrbát

CANMORE - Americká bežkyňa na lyžiach Jessica Digginsová vyhrala piatkové preteky Svetového pohára na 15 km voľne s hromadným štartom a upevnila si post...

Jizerská päťdesiatka, ročník 2023
Česi už počítajú straty: Zrušené podujatie ich pripraví o desiatky miliónov

BEDŘICHOV - Bedřichov a okolité obce na Jablonecku prídu kvôli zrušeným pretekom Jizerská 50-tka rádovo o desiatky miliónov korún.

Tradičné diaľkové preteky v
Ani najlepšia organizácia nemusí stačiť: Veľké sklamanie, Česi museli zrušiť populárne preteky

BEDŘICHOV - Tradičné diaľkové preteky v behu na lyžiach Jizerská päťdesiatka sa budúcu nedeľu neuskutočnia, usporiadatelia museli 57. ročník zrušiť kvôli...

Markus Sklenárik
Vydarené dva týždne na ázijskej pôde: Slovensko si nesie z olympiády tri medaily

KANGWON - Slovenská miešaná štafeta bežcov na lyžiach na 4x5 km obsadila 13. miesto v záverečný deň zimných olympijských hier mládeže 2024 a ukončila účinkovanie...

Ilustračné foto
Obrovská tragédia v Taliansku: Český bežec na lyžiach zomrel počas pretekov

RÍM - Počas vytrvalostných pretekov na 70 kilometrov, zvanom Marcialonga, zomrel 71-ročný muž z Českej republiky.

Dramatický finiš: O víťazke pretekov s hromadným štartom rozhodla necelá sekunda

GOMS - Americká bežkyňa na lyžiach Jessica Digginsová triumfovala v nedeľňajších pretekoch svetového pohára na 20 km voľne s hromadným štartom v Gomse.

Nórsky fenomén je opäť nezastaviteľný: Kläbo a Chanavat si nič nedarovali

GOMS - Nórsky bežec na lyžiach Johannes Hösflot Kläbo zvíťazil v sobotňajšom šprinte voľnou technikou na pretekoch Svetového pohára vo švajčiarskom Gomse.

Víťazné švédske kvarteto -
Švédi a za nimi znovu Švédi: Miešaná štafeta korisťou škandinávskych tímov

GOMS - Švédski bežci na lyžiach triumfovali v piatkovej miešanej štafete na 4x5 km na podujatí Svetového pohára vo švajčiarskom Gomse.

Švédske reprezentantky v behu
Domáci fanúšikovia boli v napätí: Štafeta žien priniesla dramatický záver

OBERHOF - Švédske reprezentantky v behu na lyžiach triumfovali v nedeľnej štafete žien na 4x7,5 km na podujatí Svetového pohára v nemeckom Oberhofe. Kvarteto...

Totálna dominancia Nórov: Dramatický boj o víťazstvo, slovenský reprezentant výrazne zaostal

OBERHOF - Nórsky bežec na lyžiach Erik Valnes triumfoval v sobotňajších pretekoch Svetového pohára na 20 km klasicky s hromadným štartom nemeckom Oberhofe.

Americká bežkyňa na lyžiach
Zimné športy
V cieli padla od vyčerpania: Američanka Digginsová si druhýkrát v kariére podmanila Tour de Ski

VAL DI FIEMME - Americká bežkyňa na lyžiach Jessie Digginsová sa druhýkrát v kariére stala celkovou víťazkou Tour de Ski.

K prvenstvu mu stačilo aj umiestnenie v top päťke: Amundsen sa stal celkovým víťazom Tour de Ski

VAL DI FIEMME - Nórsky bežec na lyžiach Harald Östberg Amundsen sa stal celkovým víťazom Tour de Ski.

Foto Nórsky bežec na lyžiach
Zimné počasie s hustým snežením: Šiesta etapa Tour de Ski korisťou Valnesa

VAL DI FIEMME - Nórsky bežec na lyžiach Erik Valnes triumfoval v šiestej etape Tour de Ski v talianskom Val di Fiemme. V sobotňajších pretekoch na 15 km...

Foto Švédska bežkyňa na lyžiach
Husté sneženie a náročné podmienky: Svahnová vďaka vydarenému záveru ovládla šiestu etapu

VAL DI FIEMME - Švédska bežkyňa na lyžiach Linn Svahnová triumfovala v šiestej etape Tour de Ski v talianskom stredisku Val di Fiemme.