Beh na lyžiach - strana 5

Ema Kapustová
Beh na lyžiach
MS juniorov v biatlone: Kapustová na 18. mieste v stíhacích pretekoch, Cesnek skončil 59.

ŠČUČINSK - Slovenská biatlonistka Ema Kapustová obsadila 18. miesto v stíhacích pretekoch na 10 km na MS juniorov a kadetov v kazašskom Ščučinsku. Zvíťazila...

Ragnhild Hagaová
Slovensko nemalo na štarte nikoho: Nórka Hagaová triumfovala v premiérových pretekoch na 50 km

OSLO - Premiérové ženské preteky v behu na lyžiach na 50 km v rámci Svetového pohára sa stali korisťou Ragnhild Hagaovej z Nórska.

Foto Oslavujúci Paal Golberg
Tesný súboj o zlato: Nór Golberg na MS v Planici dosiahol na najväčší triumf v kariére!

PLANICA - Nórsky bežec na lyžiach Paal Golberg získal na MS v Planici zlatú medailu v nedeľných pretekoch na 50 km klasicky s hromadným štartom.

Foto Ebba Anderssonová sa raduje
Nórsko si tentokrát na zlato nesiahlo: Preteky s hromadným štartom v réžii Anderssonovej

PLANICA - Švédska bežkyňa na lyžiach Ebba Anderssonová triumfovala v sobotňajších pretekoch na 30 km klasicky s hromadným štartom na MS v slovinskej Planici....

Haavard Solaas Taugböl
Zamieril do šatne, kde si vybil frustráciu: Po údere päsťou nasledovalo niečo ešte horšie

PLANICA - Haavard Solaas Taugböl získal pred dvoma rokmi na MS v severskom lyžovaní bronz a aj teraz v Planici patril medzi favoritov na medaily v bežeckom...

Foto Johannes Hösflot Kläbo prichádza
Sú nad všetkými na celom svete: Nóri deklasovali konkurenciu v štafete a berú ďalšie zlato

PLANICA - Kvarteto nórskych bežcov na lyžiach v zložení Hans Christer Holund, Paal Golberg, Simen Hegstad Krüger a Johannes Hösflot Kläbo získalo na MS...

Anne Kjersti Kalvaaová a
Konkurencia sa mohla iba nečinne prizerať: Suverénne Nórky ovládli štafetu na MS

PLANICA - Kvarteto nórskych bežkýň na lyžiach v zložení Tiril Udnes Wengová, Astrid Oeyre Slindová, Ingvild Flugstad Östbergová, Anna Kjersti Kalvaaová...

Nórsky bežec na lyžiach
Totálna dominancia, súperi nemali nárok: Nóri kompletne ovládli pódium

PLANICA - Nórsky bežec na lyžiach Simen Hegstad Krüger získal zlatú medailu v pretekoch na 15 km voľným spôsobom na majstrovstvách sveta v Planici. V stredu...

Foto Americká bežkyňa na lyžiach
Obrovské nadšenie a slzy v očiach: Životný úspech prišiel v najlepšej možnej chvíli

PLANICA - Americká bežkyňa na lyžiach Jessica Digginsová triumfovala na trati 10 km voľnou technikou s intervalovým štartom na MS v Planici. Tridsaťjedenročná...

Kläbo obhájil titul a na MS v Planici vybojoval druhé zlato: Ušetril som si sily na finiš

PLANICA - Nórski bežci na lyžiach Paal Golberg a Johannes Hösflot Kläbo získali na MS v Planici zlaté medaily v tímšprinte. Vo finále triumfovali s náskokom...

Foto Švédske bežkyne na lyžiach
Švédky na MS v Planici získali zlato v tímšprinte, slovenské reprezentantky Klimentové 15.

PLANICA - Švédske bežkyne na lyžiach Emma Ribomová s Jonnou Sundlingovou získali na MS v Planici zlaté medaily v tímšprinte. Vo finále triumfovali s náskokom...

Foto Johannes Hösflot Kläbo
Kläbo zvíťazil spôsobom štart-cieľ a zavŕšil zlatý hetrik, titul obhájila aj Sundlingová

PLANICA - Prvé zlaté medaily na MS v severskom lyžovaní v Planici získali Nór Johannes Hösflot Kläbo a Švédka Jonna Sundlingová.

Na snímke slovenská bežkyňa
Za najlepšími výrazne zaostali: Kvarteto Slovákov neuspelo v kvalifikácii šprintu

PLANICA - Slovenskí bežci na lyžiach Barbora Klementová, Marianna Klementová, Jáchym Cenek a Andrej Renda neuspeli v kvalifikácii šprintu klasickou technikou...

Na snímke nórsky skokan
Prvýkrát v histórii: V Slovinsku sa začína sviatok severského lyžovania

PLANICA - Planica bude po prvý raz dejiskom MS v severských lyžiarskych disciplínach. V stredu odštartujú boje o 24 medailových kolekcií, premiéru zažije...

Kateřina Neumannová
Pod piatimi kruhmi nemala konkurenciu: Česká legenda oslavuje životné jubileum

PRAHA - Bývalá elitná bežkyňa na lyžiach Kateřina Neumannová oslávi v stredu 15. februára 50. narodeniny. Najlepšia česká športovkyňa v počte cenných kovov...

Šport miluje aj na prahu päťdesiatky: Pozrite sa, v akej forme je česká legenda

PRAHA - Olympijská víťazka z Turína Kateřina Neumannová má aj na prahu päťdesiatky športové srdce. So štartovným číslom na hrudi nevie ísť na pol plynu.

Nórka Heidi Wengová vyhrala
Nórky ovládli štafetu v behu na lyžiach: Nemky sa zo striebra dlho neradovali!

DOBBIACO - Triumfom nórskych reprezentantiek sa skončila nedeľňajšia štafeta žien na 4x7,5 km Svetového pohára v behu na lyžiach na podujatí Svetového...

Ebba Anderssonová
Beh na lyžiach: Golberg a Anderssonová ovládli preteky v talianskom Dobbiacu

DOBBIACO - Nór Paal Golberg a Švédka Ebba Anderssonová sa stali víťazmi sobotňajších pretekov na 10 km voľne na podujatí Svetového pohára v talianskom Dobbiacu.

Nezastaviteľný Kläbo vyrovnal rekord, Sundlingová si prevzala červený dres

DOBBIACO - Nórsky bežec na lyžiach Johannes Hösflot Kläbo a Švédka Jonna Sundlingová sa stali víťazmi piatkového šprintu voľne na podujatí Svetového pohára...

Švédska bežkyňa na lyžiach
Preteky s hromadný štartom na 20 km patrili Anderssonovej: Mužskú kategóriu ovládol Kläbo

LES ROUSSES - Švédska bežkyňa na lyžiach Ebba Anderssonová triumfovala v nedeľu v pretekoch na 20 km klasicky s hromadným štartom na podujatí Svetového...