Beh na lyžiach - strana 6

Švédska bežkyňa na lyžiach
Beh na lyžiach
Preteky s hromadný štartom na 20 km patrili Anderssonovej: Mužskú kategóriu ovládol Kläbo

LES ROUSSES - Švédska bežkyňa na lyžiach Ebba Anderssonová triumfovala v nedeľu v pretekoch na 20 km klasicky s hromadným štartom na podujatí Svetového...

a snímke sprava francúzsky
Úspech z Beitostölenu zopakoval aj na domácej pôde: Jouve si pripísal druhý triumf v sezóne

LES ROUSSES - Domáci bežec na lyžiach Richard Jouve a Nórka Kristine Stavaasová Skistadová triumfovali v sobotnom šprinte klasicky na podujatí Svetového...

Uprostred nórsky bežec na
Absolútna dominancia severských pretekárov: Nór Amundsen triumfoval na 10 km voľne v Les Rousses

LES ROUSSES - Nórsky bežec na lyžiach Harald Amundsen triumfoval v piatkových pretekoch na 10 km voľnou technikou Svetového pohára. Vo francúzskom stredisku...

Využila absenciu líderky seriálu: Švédka Anderssonová deklasovala konkurenciu

LES ROUSSES - Švédska bežkyňa na lyžiach Ebba Anderssonová triumfovala v piatok v pretekoch na 10 km voľnou technikou na podujatí Svetového pohára vo francúzskom...

Nórsky bežec na lyžiach
Ako keby bol z inej planéty: Kläbo opäť na prvom mieste, medzi ženami uspela Sundlingová

LIVIGNO - Nórsky bežec na lyžiach Johannes Hösflot Kläbo a Švédka Jonna Sundlingová triumfovali v sobotnom šprinte voľnou technikou na posujatí Svetového...

Organizátori museli zrušiť obrovský
Lyžovanie
V slalome žien triumfovala na univerziáde Marcoraová, Jakubcová v tretej desiatke

LAKE PLACID - Slovenská lyžiarka Zuzana Jakubcová obsadila na Svetovej zimnej univerziáde v Lake Placid 21. priečku v slalome žien.

FotoVideo Johannes Hösflot Kläbo ovládol
Video Beh na lyžiach
Stačilo mu šieste miesto, on to pre istotu vyhral: Kläbo je s predstihom víťaz Tour de Ski

VAL DI FIEMME - Nór Johannes Hösflot Kläbo ovládol Tour de Ski 2022/23 bežcov na lyžiach.

Foto Katharina Hennigová sa dočkala
Kläbo si triumfom upevnil vedenie, Hennigová sa v šiestej etape Tour de Ski dočkala prvého triumfu

VAL DI FIEMME - Nórsky bežec na lyžiach Johannes Hösflot Kläbo zvíťazil v sobotňajšej šiestej etape Tour de Ski na 15 km klasicky s hromadným štartom v...

Päť etáp, päť suverénnych víťazstiev: Nezastaviteľný Kläbo vyhral aj šprint vo Val di Fiemme

VAL DI FIEMME - Nór Johannes Hösflot Kläbo a jeho krajanka Lotta Udnes Wengová sa stali víťazmi piatkovej 5. etapy Tour de Ski bežcov na lyžiach, ktorou...

V tejto sezóne je neprekonateľný: Kläbo zvíťazil aj v štvrtej etape Tour de Ski

OBERSTDORF - Nórsky bežec na lyžiach Johannes Hösflot Kläbo zvíťazil v stredajšej štvrtej etape Tour de Ski v stíhačke na 20 km voľne v nemeckom Oberstdorfe.

Foto Nórsky bežec na lyžiach
Tento chlapík skrátka nemá súpera, Kläbo opäť deklasoval zvyšok poľa

OBERSTDORF - Nórsky bežec na lyžiach Johannes Hösflot Kläbo sa stal víťazom utorkovej 3. etapy Tour de Ski.

Tiril Udnes Wengová
Wengová sa dostala po triumfe v stíhačke do vedenia, Kläbo opäť nedal súperom šancu

VAL MÜSTAIR - Nórska bežkyňa na lyžiach Tiril Udnes Wengová zvíťazila v nedeľnej druhej etape Tour de Ski - stíhačke na 10 km klasicky.

Nemal žiadnu konkurenciu: Kläbo po štvrťfinálovom a semifinálovom behu ovládol aj finále

VAL MÜSTAIR - Nórsky bežec na lyžiach Johannes Hösflot Kläbo a domáca Nadine Fähndrichová sa stali víťazmi úvodnej etapy Tour de Ski, keď triumfovali v...

Foto Simen Hegstad Krüger ovládol
Absolútna dominancia Nórov vo švajčiarskom Davose: Andrej Renda mimo elity

DAVOS - Nórsky bežec na lyžiach Simen Hegstad Krüger triumfoval v nedeľných pretekoch na 20 km voľnou technikou na podujatí Svetového pohára vo švajčiarskom...

Americká bežkyňa na lyžiach
Dve medaily pre USA: Američanka Digginsová zvíťazila v pretekoch na 20 km v Davose

DAVOS - Americká bežkyňa na lyžiach Jessica Digginsová zvíťazila v nedeľných pretekoch na 20 km voľnou technikou na podujatí Svetového pohára vo švajčiarskom...

Foto Taliansky bežec na lyžiach
Dominancia Kläba sa skončila: O 15 sekúnd nestačil na Pellegrina a prvýkrát v sezóne nevyhral

DAVOS - Taliansky bežec na lyžiach Federico Pellegrino zvíťazil v šprinte voľnou technikou na pretekoch Svetového pohára vo švajčiarskom Davose.

Nórski bežci na lyžich
Nikto sa na Nórov ani len nechytal: V Beitostölene obsadili prvé dve priečky

BEITOSTÖLEN - Tímy domáceho Nórska obsadili prvé dve priečky v nedeľnej súťaži miešaných štafiet na podujatí Svetového pohára v behu na lyžiach v Beitostölene.

Topfavorit Kläbo neštartoval: Golberg si upevnil vedenie, životný výkon Musgravea

BEITOSTOLEN - Nórsky bežec na lyžiach Paal Golberg zvíťazil v sobotných pretekoch na 10 km klasicky na domácej pôde v Beitostölene.

Video Kerttu Niskanenová sa raduje
VIDEO Niskanenová najrýchlejšia na 10 km klasickým spôsobom: Vo vedení sa drží Wengová

BEITOSTOLEN - Fínska bežkyňa na lyžiach Kerttu Niskanenová zvíťazila v sobotných pretekoch SP na 10 km klasickým spôsobom v nórskom Beitostölene.

Foto Francúz Richard Jouve prichádza
Svetový pohár v behu na lyžiach: V nórskom stredisku triumfovali Jouve a Fähndrichová

BEITOSTÖLEN - Francúzsky bežec na lyžiach Richard Jouve zvíťazil v piatkovom šprinte klasickou technikou na podujatí Svetového pohára v nórskom Beitostölene.